روسیه به سیستم های برق و دیپوهای مهمات اوکراین حمله کرد

© AP Photo / Andrew KravchenkoВечерний Киев.
Вечерний Киев. - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 06.05.2024
عضو شوید
لبدف مخفی می گوید: قوای مسلح روسیه به سیستم انرژی سُومی اوکراین و انبار مهمات ضربه وارد نمود.
به گزارش اسپوتنیک، راکت های که برای بارگیری آماده می شدند توسط یک پهپاد مورد اصابت قرار گرفته اند.
به گزارش اسپوتنیک، قطعات محاربوی زیرزمینی قوای مسلح روسیه شب گذشته به سیستم شبکه برق شهر سومی در اوکراین و دیپوی مهمات نظامی راکت‌انداز چندگانه در نزدیکی مؤسسه تحقیقاتی مرتبط با تولید مواد کیمیاوی حمله کردند.
سرگئی لبدف، هماهنگ کننده قطعات زیرزمینی نیکولایف به نقل از همرزمانش به اسپوتنیک اطلاع داد که شب گذشته، نقوای روسیه حملاتی را به شبکه برق شهر سومی و یک دیپوی مهمات در منطقه یک مؤسسه تحقیقاتی مرتبط با تولید مواد کیمیاوی انجام دادند.
Участники акций в поддержку евроинтеграции Украины на улице Грушевского в Киеве - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 22.03.2024
شبکه برق اوکراین متحمل بزرگترین حملات در تاریخ شد + عکس
به گفته وی، در این تاسیسات تولیدی، راکت های MLRS در پناهگاه های زیرزمینی بارگیری می شدند. به گفته یکی از اعضای قطعات زیرزمینی، راکت هایی که برای بارگیری آماده می شدند توسط یک پهپاد مورد اصابت قرار گرفته اند.
ساکنان قطعی برق در خارکوف را به ضربات به ساختار انرژی سومی نسبت می دهند. لبدف گفت: "در فعلاً برق در سومی و بیشترین نقاط خارکف قطع است".
رسانه های اوکراین شبانه از چندین انفجار در سومی خبر دادند که پس از آن قطعی برق در مرکز منطقه و تعدادی دیگر از شهرها رخ داد. مقامات محلی تأئید کردند که اهداف این حملات تأسیسات زیربنا انرژی بوده است.
گفتنی است، قوای مسلح اوکراین به طور منظم مناطق سرحدی روسیه را تیرباران می کنند، حملات هواپیماهای بدون سرنشین و تخریب انجام می شود.در مناطق کورسک و بلگورود سطح زرد خطر تروریستی اعلام شده است.
پیشتر کارشناس علوم سیاسی روسیه گفته بود، اوکراین، با حملات پهپادی خود به تأسیسات روسیه، شکست‌ها در جبهه را جبران می‌کند. شرایط میدان نبرد به سود اوکراین نیست. اخیراً قوای مسلح روسیه به برخی از اهداف مهم برای کیف حمله کرده است، بنابراین آنها حداقل به پیروزی های احساسی نیاز دارند. در این راستا، حمله به مسکو یک پیروزی نمادین و احساسی است که کیف آن را در داخل کشور خود به عنوان یک برد سریع معرفی می کند.
На месте попадания российской ракеты в Киеве - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 06.11.2022
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
پذیرفتن اوکراین به بدون برق، آب و گرمایش ماندن کیف
حملات پهپادی به تأسیسات در پایتخت روسیه و منطقه مسکو از نظر نظامی معنا ندارد، اما از نقطه نظر نمادین از آنها برای "مقادیر تبلیغاتی برای خیرین غربی" استفاده خواهد شد.
در اعلامیه وزارت خارجه روسیه در خصوص حمله پهپادی به پل کریمه آمده بود: "حمله به پل کریمه توسط رژیم کیف انجام شد. این یک رژیم تروریستی است و تمام ویژگی های یک گروپ جنایتکار سازمان یافته بین المللی را دارد. تصامیم توسط مقامات و قوای مسلح اوکراین با مشارکت مستقیم سازمان های اطلاعاتی امریکا و بریتانیا و سیاستمداران اتخاذ می شود. ایالات متحده و بریتانیا یک نهاد دولتی تروریستی را مدیریت می کنند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала