قواعد حفظ حریم خصوصی

در جریان استفاده از سایت ها و برنامه های کاربردی "اسپوتنیک"، اطلاعات گوناگون از جمله اخباری که امکان شناسایی را برای شما فراهم میکند، می توانند برای کاربر قابل دسترسی باشند و یا توسط آژانس خبری "اسپوتنیک" و یا شخص ثالث عمدا جمع آوری شده باشند که در رابطه با جمع آوری آمار بازدید از سایت به ما خدمات می رسانند.
"سپوتنیک" تعهد میدهد، که این داده ها حفظ شوند و اطلاعات شخصی فقط با هدف ارائه خدمات با کیفیت ، تحلیل بازدید از سایت- (خواندن مطالب) و عملکرد وب –سایت و محصولات موبایل جمع آوری می شوند.

اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم عبارتند از:

- ایمیل آدرس شما و دیگر اطلاعات مورد شما ( به عنوان مثال، نام کاربر، نام و محل زندگی، شماره تلفن) که شما اید آن را ذکر کنید و یا داوطلبانه با ثبت نام در sputniknews.com و یا از طریق فرم ارتباط با ما ( فرم پیشنهادات و انتقادات) در اختیار ما بگذارید.
- اطلاعات دریافتی با کمک " کوکی های" حفظ شده در کامپیوتر شما و یا وسیله ای که بتواند شما را شناسایی کند. اگر شما به سایت "اسپوتنیک" رجوع کنید ( شما می توانید از تنظیمات مرورگر برای تغییر تنظیمات حریم خصوصی و یا از " کوکی" استفاه کنید).
- هرگونه معلومات در مورد شما که می خواهید برای عموم قابل دسترسی باشد ، تفاسیر شما در سایت های "اسپوتنیک"
- فهرست مقالات منتخب شما در صورتی که آن را در اکانت خود ایجاد کرده باشید
- هر نوع اطلاعاتی که از طریق ایمیل برای ما ارسال می کنید
- اطلاعات شخصی شما در صورتی قابل دسترسی خواهد بودد اگر به بازنگری اکانت خود بپردازید و یا اگر از طریق وب سایت ها و یا پلاتفرم های دیگر ( مانند شبکه های اجتماعی) از برنامه کاربردی ما استفاده کنید
- آدرس IP شما و همچنین اطلاعات در مورد برازور شما، نوع سیستم عامل، مبایل و یا وسایل دیگری که از آنها برای دسترسی به سایت های ما و برنامه کاربردی "اسپوتنیک" استفاده می کنید
- نه اطلاعات شخصی که شخص ثالث از طریق آمار رفتار کاربر در سایت "اسپوتنیک" جمع آوری کرده باشد، از جمله اطلاعات مربوط به محل قرارداشتن شما در لحظه ورود به سایت و اطلاعات مربوط به مشاهده محتویات.
سایت ها و برنامه های کاربردی "اسپوتنیک" می توانند حاوی لینک های سایت های دیگری باشد که شخص ثالث صاحب آنهاست. اسپوتنیک در رابطه با سیاست حفظ حریم خصوصی این نوع سایت ها مسئول نیست.

چگونگی استفاده از اطلاعات شخصی:

- واگذاری امکان دسترسی به محتویات بصورت آن –لاین
- شخصی کردن تجربه کاربری شما
- جهت برقراری ارتباط با ما و پاسخ به سوالات شما
- برقراری ارتباط با شما در باره هر نوع اطلاعاتی که شما می توانید در اختیار "اسپوتنیک" قرار بدهید
- تحلیل و تجزیه و رفتار کاربر برای بهبود وب ها و محصولات مبایل ها
- برای مسدود کردن تلاش ها جهت اخلال در کار سایت های ما و برنامه کاربردی
- جهت جلوگیری از نقض قوانین درج تفاسیر در سایت های " سپوتنیک"

ارائه اطلاعات شخصی

ما متعهد می شویم حریم خصوصی شما را حفظ کنیم به استثنای مواردی که آشکارسازی آنها طلب شود و یا بر طبق قوانین فدراسیون روسیه و یا قوانین بین المللی و قوانین کشورهای خارجی مجاز شود.
اسپوتنیک می تواند در موارد ذیل اطلاعات شخصی شما را منتقل کند:
- وقتی اطلاعات شخصی با موافقت صاحب آنها برای پردازش ارائه شوند،
- زمانی که اطلاعات شخصی برای اجرای عدالت مطابق با قوانین فدراسیون روسیه و یا قوانین بین المللی و قوانین کشورهای خارجی ضروری باشد
- زمانی که اطلاعات شخصی به درخواست "اسپوتنیک" و یا اشخاص ثالث برای اجرای حقوق قانونی و منافع و یا به نام رفاه عمومی تحت شرایطی که طی آن حقوق و آزادی صاحب اطلاعات شخص نقض نشود منتقل می شوند،
- در دیگر مواردی که قانون فدراسیون روسیه و قوانین بین المللی و یا قوانین کشورهای خارجی به ثبت رسانده باشند.
اسپوتنیک سعی می کند امنیت اطلاعات شخصی را در مقابل دسترسی اشخاص ثالث تأمین کند و از روش های امنیتی در این زمینه استفاده می کند. اما از آنجا که انتقال هر نوع اطلاعاتی از طریق اینترنت صد در صد امن نیست ما نمی توانیم هیچگونه ضمانتی دراین باره ارائه بدهیم و از شما می خواهیم هنگام انتقال اطلاعات مهم احتیاط زیادی بخرج بدهید.

تغییرات

اسپوتنیک می تواند هرازگاهی سیاست حفظ حریم خصوصی را به روز کند. ما به شما توصیه می کنیم هرازگاهی این متن را از نظر بگذرانید. تفاسیر و سوالات خود را می توانید با استفاده از فرم انتقادات و پیشنهادات برای ما بفرستید.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала