نواحی اوچریتینو جمهوری خلق دونتسک آزاد شد

© Sputnik / Evgeny Odinokov /  مراجعه به بانک تصاویر Декорация в виде Ордена Победы у здания Министерства обороны в Москве
Декорация в виде Ордена Победы у здания Министерства обороны в Москве - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 05.05.2024
عضو شوید
منطقه مسکونی دیگر حائز اهمیت استراتژیک توسط قوای روسیه آزاد گردید.
به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه گزارش داد که قوای مسلح روسیه کنترل کامل روستای اوچریتینو در جمهوری خلق دونتسک را به دست گرفتند.
در اعلامیه وزارت دفاع روسیه آمده است: "آزادسازی اوچرتینو از نظر استراتژیک برای ارتش روسیه مهم است. این روستا در ارتفاع غالب واقع شده است و می تواند به عنوان یک سکوی پرشی مناسب برای توسعه یک حمله در دو جهت در یک زمان عمل کند. قبل از هر چیز، ارتش می تواند به جناح گروه اوکراینی ضربه بزند، که در تلاش است بردیچی را نگه دارد و برای سازماندهی یک خط دفاعی جدید به سمت غرب وقت کافی به دست آورد.
Разминирование территории комбината Азовсталь и бывших позиций ВСУ в Мариуполе - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 05.05.2024
حمله قوای مسلح روسیه به دیپوهای مهمات در خارکف اوکراین
برعلاوه، از اوچرتینو مسیری به سمت پشت جبهه قطعات قوای مسلح اوکراین گشوده خواهد شد که روستای "نیویارک" در آنجا واقع است که آزادسازی آن کلید ورود به دزرژینسک (تورتسک) خواهد بود. همانا از این شهر است که قوای اوکراین به گورلوکا، یکی از بزرگترین شهرهای جمهوری خلق دونتسک حمله می کند".
از نظر عملیاتی، آزادسازی اوچرتینو، همچنین امکان حمله به روستای "وازدیویژنکا"، واقع در هشت کیلومتری را فراهم می کند. همچنین، آزادسازی اوچرتینو به قطع مسیرهای لوژستیکی کمک خواهد کرد که سه مرکز نظامی کلیدی برای قوای مسلح اوکراین - کنستانتینوفکا، کراسنوآرمیسک (پوکروفسک) و ولیکایا نووسلکا را بهم متصل می کند‌.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала