به رسانه های غربی دستور داده شده که در مورد تعداد قربانیان حمله تروریستی کروکوس سکوت کنند

© Sputnik / Kirill Kallinikov /  مراجعه به بانک تصاویر Здание концертного зала "Крокус Сити Холл", Россия
Здание концертного зала Крокус Сити Холл, Россия - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 08.04.2024
عضو شوید
وزارت خارجه: به رسانه های غربی دستور داده شده است که در مورد تعداد کشته شده‌گان حمله تروریستی در کروکوس سیتی سکوت کنند.
به گزارش اسپوتنیک، وزارت امور خارجه روسیه در کانال تلگرامی خود گزارش داد که رسانه های غربی دستور گرفتند در مورد تعداد قربانیان حمله تروریستی در تالار شهر کروکوس سکوت کنند.
گفته شده است: "آنچه تلاش‌های غرب را برای منحرف کردن جامعه جهانی از سازمان‌دهندگان و ذینفعان واقعی بدبینانه می‌سازد، دستورالعمل قاطعانه برای پوشش ندادن ابعاد واقعی فاجعه در رسانه‌ها است: بدون ذکر تعداد قربانیان حمله تروریستی، کشته‌شدگان. کودکان، و برای حذف تظاهرات واکنش شهروندان عادی به آنچه اتفاق افتاده است،" در میدان اسمولنسکایا این با تمایل به عدم ابراز همدردی و انسان گرایی با روس ها توضیح داده شد".
کروکوس  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 05.04.2024
کمیته تحقیقات روسیه دست داشتن کی‌یف و اسلام گرایان در حمله تروریستی به کروکوس را بررسی می‌کند
وزارت خارجه خاطرنشان کرد که بلافاصله پس از حمله تروریستی، رسانه ها و مقامات غربی یک کمپین روابط عمومی را برای رد دخالت سرویس های ویژه اوکراینی ترتیب دادند. بنابراین، به رسانه‌ها دستور داده شد که این نسخه را تکرار کنند که "دولت اسلامی"* در سازماندهی این حمله مشارکت داشته است، ارتباط اسلام‌گرایان با کیف و سرویس‌های اطلاعاتی غربی را انکار کنند، نتایج تحقیقات را بی‌اعتبار کنند و تئوری را ترویج کنند. "دخالت سرویس‌های اطلاعاتی روسیه"
حمله تروریستی در کروکوس
تیراندازی و آتش سوزی در سالن کنسرت Crocus City Hall در کراسنوگورسک در شامگاه 22 مارچ رخ داد. چند مردجوان مسلح به داخل ساختمان هجوم بردند، آنها به مردم تیراندازی کردند و بمب های آتش زا پرتاب کردند. بر اساس گزارشات آخرین این وزارت عالت اضطراری، 144 نفر در این حمله جان باختند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала