نظر کارشناسان درباره انتخابات ریاست جمهوری فدراسیون روسیه

© Sputnik / Anna Ratkoglo /  مراجعه به بانک تصاویر Артисты государственного ансамбля "Криница" пришли на избирательный участок в российское посольство в Пекине для голосования на выборах президента России
Артисты государственного ансамбля Криница пришли на избирательный участок в российское посольство в Пекине для голосования на выборах президента России - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 18.03.2024
عضو شوید
کارشناسان غیر روس مشارکت مردم و نتایج انتخابات را نشانه هایی بر روسیه ای قدرتمندتر در آینده تفسیر می کنند
به گزارش اسپوتنیک، کارلوس مانوئل آلوارادو، متخصص روابط بین‌الملل از دانشگاه خودمختار ملی مکزیک، خاطرنشان کرد که مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری روسیه "نشان دهنده مشارکت و علاقه جامعه روسیه به اینکه چه کسی بر آن حکومت خواهد کرد" است.
این کارشناس خاطرنشان کرد: اگر پوتین قبلاً با اطمینان عمل می‌کرد، اکنون می‌توان گفت که او می‌تواند تصمیم‌های سخت‌تری بگیرد، زیرا می‌داند که کل روسیه پشت او هستند و از او حمایت می‌کنند. وی تاکید کرد که این لحظه مناسب برای گروهی از کشورها به رهبری روسیه و چین است تا شروع به تغییر نهادهای جهانی برای دستیابی به توزیع مجدد قدرت کنند.
ایملدا ایبانز، متخصص مکزیکی تاریخ دیپلماسی روسیه، معتقد است که "روسیه همیشه یک کشور قدرتمند خواهد بود، دولتی که بر اساس منافع ملی خود تصمیم می گیرد."
او افزود: "در روسیه آنها به خوبی می‌دانند که این رئیس‌جمهور ولادیمیر پوتین و کل تیم او بودند که به تغییر روسیه کمک کردند و به همین دلیل است که آنها از این حمایت برخوردارند، به‌ویژه در این زمان." پیروزی پوتین، نتیجه تصمیماتی است که بیش از 20 سال پیش برای دفاع از روسیه از موضع منافع ملی آن گرفته شد.
اسکات بنت، افسر سابق ارتش ایالات متحده، تحلیلگر سابق ضد تروریسم وزارت خارجه ایالات متحده درباره انتخابات روسیه می گوید که رکورد مشارکت مردم روسیه و نتایج رای گیری نشان دهنده موارد زیر است:
مردم روسیه در رئیس جمهور پوتین بهترین امید را برای پیشبرد مردم، فرهنگ و کشور در مسیر سنتی مرفه و سالم می بینند.
مردم روسیه خود را یک جبهه متحد می بینند و در برابر جنگ وحشیانه اقتصادی، دیپلماتیک و اطلاعاتی که غرب در 10 سال گذشته علیه آنها و رئیس جمهور پوتین به راه انداخته است، ایستادگی می کنند.
مردم روسیه آماده پذیرش هر چالشی هستند و متوجه می شوند که قدرت و اتحاد آنها به آنها اجازه می دهد در برابر تجاوز علیه خود مقاومت کنند.
با حرکت رو به جلو، ما شاهد خواهیم بود که مردم روسیه یک جبهه متحد، یک روح و دیدگاه واحد را رائه می دهند به کشور برتر از نگاه سیاسی تبدیل می شوند در حالی که اروپا در حسادت، طمع و جنگ طلبی خود فرو می پاشد.
غرب در تلاش است تا پیروزی رئیس جمهور پوتین را بی اعتبار کند، زیرا آنها همیشه از او می ترسیدند، و اکنون، پس از این پیروزی، بیشتر هم می ترسند و به طور فزاینده ای خصمانه رفتار خواهند کرد، زیرا می دانند که این پیروزی به مردم روسیه انگیزه می دهد تا کارهای بیشتری انجام دهند و انجام دهند. رویارویی جسورانه‌ تنها در رویارویی نیست، بلکه غلبه بر تحریم‌های اروپا و آمریکا علیه آن است.
Президент РФ Владимир Путин выступает на церемонии закрытия Всемирного фестиваля молодежи - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 18.03.2024
کنفرانس مطبوعاتی پوتین
همچنین به بقیه جهان الهام می‌دهد که شانه به شانه پوتین بایستند. غرب می‌داند که با پیروزی پوتین، فرصت تجزیه، تخریب و تضعیف فرهنگ دولتی و مردم روسیه را از دست داده است. این بسیار مهم است زیرا استراتژی غرب همواره در جهت تجزیه و سرقت منابع روسیه بوده است.
امروز روز بزرگی برای روسیه است و امید و نوید جدیدی را به ارمغان می آورد که آینده شانس بیشتری برای صلح و ثبات با رئیس جمهور پوتین در راس روسیه دارد تا بدون او.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала