هشدار سه روزه ای جبهه بسیج ملی به شبکه مخابراتی افغان بیسیم

© National Mobilization Front Xجبهه بسیج ملی: شش طالب وردکی را در شکردره کشتیم
جبهه بسیج ملی: شش طالب وردکی را در شکردره کشتیم  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 30.01.2024
عضو شوید
جبهه بسیج ملی افغانستان با هشدار سه روزه از شرکت مخابراتی افغان بیسیم خواسته است تا سیم کارت های نظامیان و کارمندان دوران جمهوریت را به گروه طالبان ندهد.
به گزارش اسپوتنیک، جبهه بسیج ملی افغانستان در یک خبرنامه ی گفته است، که شبکه مخابراتی افغان بیسیم، سیمکارت های فعال کارمندان و فرماندهان دوران جمهوریت و مبارزان ضد طالبانی را غیر فعال ساخته و مثنی آن را در اختیار استخبارات گروه طالبان قرار میدهد که این کار شرکت مخابراتی دور از اخلاق انسانی و خلاف تعداد شرکت در قبال حریم خصوصی افراد میباشد.
این جبهه افزوده است: "پس از غیر فعال ساختن سیم کارت های فعال افراد پیشین، استخبارات طالبان با فعال ساختن برنامه های چون واتس اپ و دیگر اپلیکیشن ها همه ای پیوندهای این افراد را با دیگر مبارزیان رصد مینماید".
جبهه بسیج ملی: شش طالب وردکی را در شکردره کشتیم  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 27.01.2024
تعیین جایزه از سوی جبهه بسیج ملی برای کشتن جنگجویان گروه طالبان
این جبهه همچنان گفته است، که کمپنی مخابراتی افغان بیسیم برای خوشخدمتی به گروه طالبان همه ای مصارف مواد غذای وزارت داخله و حوزه های امنیتی کابل را بدون دریافت پول‌همه روزه به شکل رایگان پرداخت میکند.
این جبهه در پایان با هشداری نوشته است: "جبهه بسیج ملی سه روز برای کمپنی افغان بیسیم ضرب العجل تعین نموده تا همه ای سیم کارت های را که در یک هفته گذشته این شرکت بسته کرده اند و در اختیار طالبان قرار داده باید دوباره به مالکان اولی شان فعال بسازند در غیر آن پیامد بدی برای شرکت افغان بیسم خواهد داشت که مسئولیت همه آن بدوش مسئولان این شرکت خواهد بود".
یادآوری می کنیم، که گروه طالبان پس از یک معامله پیچیده و پنهان با امریکا در دوحه پایتخت قطر، در پانزدهم ماه اگوست سال 2021 کنترل افغانستان را به دست گرفت و از آن زمان تاکنون با رفتار تندروانه شهروندان افغانستان به ویژه بانوان را به تنگنا قرار داده است. با چیرگی گروه طالبان بر افغانستان گروه های دیگر تروریستی هم در افغانستان فعال شده و افغانستان به کشور صدور تروریسم در منطقه تبدیل شده است و هم اکنون بیش از بیست میلیون نفر با گرسنگی در این کشور دست و پنجه نرم می کنند و روزانه صدها نفر از بیکاری این کشور را ترک می کنند.
در همین حال کارشناسان می گویند، که گروه طالبان پیوند تنگاتنگ با القاعده دارد و به این گروه در دوره نخست و اکنون در افغانستان پناه داده است.
اکنون اگرچه در افغانستان همه ظواهر اسلامی برقرار و محفوظ است و نمازهای جماعت و نماز جمعه از دیگر زمان ها بیشتر برقرار است و صدای اذان بلند و حتی گسترده تر از دوره های پیشین است، منتها ترس ووحشت حاکم بر جامعه استوار، فقر در حال گسترش، درونمایه اسلام یعنی عدالت و رعایت حقوق مردم و آنچه اسلام برای آنها ظهور کرد، وجود ندارد.
در ماه های پسین یورش های جبهه های مخالف گروه طالبان بر جنگجویان این گروه افزایش پیدا کرده و تاکنون صدها تن از جنگجویان این گروه در یورش های جبهه های مخالف این گروه کشته و زخمی شده اند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала