کشته و زخمی شدن سه طالب در بدخشان از سوی نیروهای جبهه مقاومت

© National Resistance Front of Afghanistanکشته شدن بیش از 300 جنگجوی طالبان در درگیری با جبهه مقاومت 
کشته شدن بیش از 300 جنگجوی طالبان در درگیری با جبهه مقاومت  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 29.10.2023
عضو شوید
جبهه مقاومت نوشت: در یورش نیروهای جبهه مقاومت ملی سه طالب تروریست در بدخشان کشته و زخمی شدند.
به گزارش اسپوتنیک، جبهه مقاومت ملی افغانستان با نشر خبرنامه ای نوشت: "نیروهای جبهه مقاومت ملی افغانستان شب‌گذشته، جمعه، ۵ عقرب ۱۴۰۲ خورشیدی، عملیاتی را به هدف نابودی طالبان تروریست بر ساختمان فرماندهی پولیس شهرستان/ولسوالی یفتل پایین ولایت بدخشان راه‌اندازی کردند که برپایه داده های نخستین در نتیجه آن یک طالب تروریست به هلاکت رسیده و دو تروریست دیگر زخمی شده‌اند".
این جبهه در ادامه نوشته است: "در عملیات تلفات بیشتری به دشمن وارد شده که تا کنون آمار دقیق آن بدست ما نرسیده است. در این عملیات نیروهای جبهه مقاومت ملی از راکت‌انداز استفاده کرده‌اند".
این جبهه خاطر نشان کرد: "نیروهای جبهه مقاومت ملی عملیات‌های ضد تروریستی هدفمند خود را به هدف نجات مردم و کشور از چنگ گروه تروریستی و مزدور در نقاط مختلف کشور سازماندهی و اجرا می‌کنند. عملیات‌های جبهه مقاومت ملی افغانستان جهت جلوگیری از تلفات ملکی شب‌هنگام اجرا می‌شوند که خوشبختانه در این عملیات آمار تلفات ملکی صفر است".
یادآوری می کنیم، که در ماه های پسین نیروهای جبهه مقاومت ملی و نیروهای جبهه آزادی یورش های شان را افزایش داده و تاکنون بیش از سه صد جنگجوی گروه طالبان را کشته و زخمی کرده است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала