ناتو توانایی درگیری با روسیه را ندارد

© AP Photo / Geert Vanden Wijngaertمقر ناتو در بروکسل
مقر ناتو در بروکسل - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 08.10.2023
عضو شوید
افسر سابق استخبارات امریکا شکست ناتو را در ظرف یک هفته درگیری مستقیم با فدراسیون روسیه پیش بینی کرد.
به گزارش اسپوتنیک، اسکات ریتر اسبق افسر استخبارات امریکا طی مصاحبه با کانال یوتیوب دنی هایفونگ گفت در صورت درگیری مستقیم ناتو با روسیه، این ائتلاف در جریان چند روز نابود خواهد شد.

ریتر گفت: ما روزانه 5 تا 6 هزار سرباز را از دست خواهیم داد. این تمام کاری است که قوای ایالات متحده می تواند انجام دهد و ما در ناتو بهترین هستیم. هیچ یک از قوای کشور عضو ناتو توانایی آنرا ندارد که بیش از یک هفته علیه روسیه مقاومت کند.

در قوای امریکا، همه چیز بر اساس تبادل یک جریان عظیم اطلاعات ساخته شده است. قوماندانان نیروهای امریکایی در خط مقدم با استفاده از لپ تاپ عمل می کنند. این مرد نظامی نشان داد که در طول نبردها، کمپیوتر های آنها باز است، آنها گزارش های خود را برای قوماندانان می فرستند و به نوبه خود آنها را به گروه های از مردم می فرستند که در کدام پناهگاه نشسته اند و همه اقدامات را مدیریت می کنند.
Немецкий танк  Leopard 2 A4M - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 29.07.2023
نتایج مطالعه تجهیزات ناتو که به دست ارتش روسیه افتاده است
این مرد نظامی افزود برای اطمینان از همه اینها، لازم است ارتباطات رله هواپیما افزایش یابد، همه چیز باید به خوبی کار کند.
اگر در مقابل روسیه قرار بگیریم، ما پیروز نمی شویم، زیرا آنها تمام ارتباطات را از بین خواهند برد. ریتر گفت: تمام ارتباطات از بین خواهد رفت.
وی همچنین افزود در صورت عدم اتصال، امکان برنامه ریزی تجهیزات نیز از بین می رود.
در 6 اکتوبر، مشاور سابق رئیس پنتاگون، دگروال داگلاس مک گرگور، گفت که انکار غرب از منافع ملی روسیه می تواند منجر به وقوع یک جنگ ویرانگر در اروپا شود.
علاوه بر این، در 5 اکتوبر، دستیار سابق رئیس جمهور رونالد ریگان و عضو ارشد موسسه کاتو، داگلاس باندو، گفتند که واشنگتن و متحدانش به طور غیرمسئولانه در ایجاد شرایطی که منجر به درگیری اوکراین شد، سهیم شدند. به نظر او، سیاست ایالات متحده به قیمت جان اوکراینی ها تمام شد، اما این به دلیل حمایت ناکافی کیف نیست، بلکه به دلیل یک سری اشتباهات محاسباتی در سیاست خارجی است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала