محمود عباس خواهان مداخله جهان در وضع فعلی شد

© Sputnik / Sergei Guneev /  مراجعه به بانک تصاویر محمود عباس
محمود عباس - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 08.10.2023
عضو شوید
رسانه: محمود عباس از جهان خواست تا عاجل در وضعیت کنونی با اسرائیل دخالت کند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری وافا، محمود عباس رئیس جمهور فلسطین از جامعه جهانی خواست تا عاجل در وضعیت کنونی با اسرائیل دخالت نماید.
Флаг Китая  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 08.10.2023
چین از اسرائیل و فلسطین خواست فورا آتش بس کنند
گفته شده است: "محمود عباس مسئولیت محروم سازی مردم غزه از منابع اساسی شامل آب، برق و غذا را بر دوش دولت اسرائیل قرار داد. وی از جامعه جهانی خواست تا هرچه سریعتر در شرایط موجود با اسرائیل دخالت کند و مقامات اشغالگر اسرائیل را مجبور سازند که تعهدات قانونی خود در برار ملت فلسطین را که از تبعات جنگ و محدود سازی اسرائیل آسیب می بیند، اجرا نمایند".
این رسانه تاکید کرد که عباس به مقامات فلسطینی دستور داده تا عاجل تمام منابع در دسترس را برای مردم نوار غزه ارسال نمایند. وی همچنین تاکید کرده است که فلسطین در برابر "خشونت" اسرائیل تنها نخواهد ماند.
روز شنبه اسرائیل با حمله راکت بی سابقه ای از لحاظ مقیاس آن از طرف نوار غزه روبرو شد. بخش رسانه ای قوای اسرائیل اعلام کرد که قوای افراطی سه هزار راکت را به سمت خاک این کشور پرتاب کرده اند. برعلاوه ده ها جنگجو وارد مناطق سرحدی اسرائیل شدند. نظامیان اسرائیل در حال پاکسازی شهرک ها می باشند و در سراسر کشور حالت فوق العاده اعلام شده است.
معاون وزیر خارجه روسیه حین سخنرانی به اسپوتنیک تاکید کرده است که مسکو اسرائیل و فلسطین را به آتش بس و بازگشت به میز مذاکره دعوت می کند.
بنا بر گزارشات اخیر تا این لحظه 600 نفر در این کشور در نتیجه این حملات جان خود را از دست داده اند و بیش از 2000 نفر مجروح شده اند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала