ستایش زلنسکی در امریکا در یک عبارت

© AFP 2023 / DIMITAR DILKOFFПрезидент Украины Владимир Зеленский
Президент Украины Владимир Зеленский - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 04.10.2023
عضو شوید
مشاور پیشین رئیس پنتاگون گفت: رئیس جمهور اوکراین در عرض چند ماه از شاهزاده ها به کثافت تبدیل شد.
به گزارش اسپوتنیک، سرهنگ داگلاس مک گرگور مشاور پیشین رئیس پنتاگون،، در مقاله ای برای The American Conservative نوشت: "تنها در عرض چند ماه، ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین "از شاهزاده ها به کثافت بازگشت".
نویسنده ای این نشریه می گوید: "ولادیمیر زلنسکی تنها در چند ماه از شاهزاده به کثافت تبدیل شد. تسلیحات غربی در دست سربازان وظیفه اوکراینی آموزش ندیده و با رهبری ضعیف وضعیت کیف را بهبود نبخشید. سربازان اوکراینی از مردن خسته شده اند و احساسات آنها موجه است".
Президент Украины Владимир Зеленский во время саммита НАТО в Вильнюсе, Литва, во вторник, 11 июля 2023 года. - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 30.09.2023
خشم اوکراینی ها از ساخت اردوگاه کار اجباری از سوی زلنسکی
به گفته مک گرگور، در پس زمینه شکست های زلنسکی، کشورهای غربی شروع به جستجوی راهی برای خروج از درگیری در اوکراین کرده اند.
Генеральный директор SpaceX, Twitter и Tesla Илон Маск - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 02.10.2023
ایلان ماسک زلنسکی را به تمسخر گرفت + عکس
وی چنین نتیجه گرفت: "به لطف رسانه‌های سازگار غربی، زلنسکی و پشتیبانان سیاسی او در ناتو وعده کوه‌ها را دادند، اما کرم‌چاله‌ها را دریافت کردند. واشنگتن و متحدانش در حال اتمام مهمات، تجهیزات و پشتیبانی داخلی برای اوکراین هستند. بنابراین، لغزش غرب جمعی به جهنمی که خودش ساخته است ادامه دارد".
یادآوری می کنیم، که نیروهای اوکراینی برای پنجمین ماه است که در جهت‌های یوژنودونتسک، آرتموفسک و زاپروژیا ضد یورش انجام می‌دهند و تیپ‌/لواهای آموزش دیده از سوی ناتو و مسلح به تجهیزات خارجی را به جنگ پرتاب می‌کنند. به گفته ولادیمیر پوتین، در این مدت آنها نتوانستند به نتیجه ای برسند، زیرا بیش از 70 هزار نفر را در حملات بی معنی از دست دادند. کارشناسان نظامی غربی نیز به نوبه خود به اثربخشی استحکامات، میدان های ماین و دفاع لایه ای روسیه اشاره می کنند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала