سخنگوی کرملین: امیدوارم که کانادا پس از رسوایی با مرد اس اس، درس عبرت بگیرد

© Sputnik / Alexey Maishev /  مراجعه به بانک تصاویر Вид на башни Московского Кремля
Вид на башни Московского Кремля  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 28.09.2023
عضو شوید
پسکوف امیدوار است که کانادا پس از شرمساری از احترام به کهنه سرباز نازی‌ها درس عبرت بگیرد.
به گزارش اسپوتنیک ،دیمیتری پسکوف، دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور روسیه گفت که برای کانادا بسیار مهم است که پس از شرمساری از احترام به یک مرد "اس‌اس" سالخورده اوکراینی در پارلمان درس عبرت بگیرد و از طرح های ضد فاشیستی حمایت کند.
وی افزود: "این بسیار مهم است که کشوری مانند کانادا پس از شرمساری که برایش اتفاق افتاده، درس بگیرد و با شنیدن چنین ابتکاراتی از سوی فدراسیون روسیه، موضع خود را نشان دهد و کانادا با این ابتکارات همبستگی کند. من فکر می کنم نکته اصلی این است که در آینده به غیر قابل قبول بودن این موضوع پی ببریم و در کشوری مانند کانادا به عدم آگاهی از پدیده وحشتناکی مانند نازیسم و ​​فاشیسم پی ببریم، این دانش نیاز به القای دارد و باید به عنوان واکسیناسیونی در برابر تکرار نشدن نازیسم و ​​آنچه تکرار می شود انجام شود تا ریشه کن شود."
Ярослав Хунка - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 28.09.2023
"روسیا سیگودنیا" هشتگ ویژه پس از تجلیل کهنه سرباز نازی ها در پارلمان کانادا راه اندازی کرد
یاروسلاو هونکا 98 ساله به افتخار دیدار ولادیمیر زلنسکی به جلسه جمعه پارلمان کانادا دعوت شد و به عنوان یک جانباز مبارزه با روس ها در حضور حاضران مورد تشویق قرار گرفت. در واقع، معلوم شد که او یک جنگجوی سابق در بخش داوطلبانه نیروهای اس اس گالیسیا است که برای ملی گرایان اوکراینی کار می کرد و نه تنها با ارتش سرخ می جنگید، بلکه به خاطر جنایات علیه یهودیان، پولندی ها، بلاروس ها و اسلواکیا ها نیز مورد توجه قرار گرفت.
انتونی روتا، رئیس مجلس عوام، مسئولیت دعوت از این ملی‌گرای اوکراینی به پارلمان را بر عهده گرفت و گفت که اطلاعات تکمیلی که او را از این تصمیم پشیمان می کرده است، بعداً به او اطلاع داده شد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала