"روسیا سیگودنیا" هشتگ ویژه پس از تجلیل کهنه سرباز نازی ها در پارلمان کانادا راه اندازی کرد

Ярослав Хунка
Ярослав Хунка - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 28.09.2023
عضو شوید
گروه رسانه‌ای "روسیا سیگودنیا" پس از تجلیل از کنه سرباز نازی ها (اس اس) اوکراینی در پارلمان کانادا هشتگ راه اندازی می کرد.
به گزارش اسپوتنیک، گروه رسانه‌ای "روسیا سیگودنیا" پس از تجلیل از یاروسلاو هونکا، کهنه سرباز اوکراینی گروه سرکوبگر اس اس آلمان نازی در پارلمان کانادا در چارچوب سفر ولادیمیر زلنسکی، هشتگ ویژه #cancelnazicanada را راه اندازی کرد.
سرویس مطبوعاتی این گروه رسانه‌ای گفته است: "کانادا با اقدامات خود و تلاش برای سفید کردن آنچه آشکارا سیاه است، بین نام خود و کلمه "نازیسم" علامت "مساوی " قرار داده است. نازیسم معمولی دقیقاً همین است. پوشاندن، عدم تمایل به توجه به بدیهیات، جایگزینی مفاهیم - آنچه را که متفقین در اوایل جنگ داشتند، اکنون هم نشان می‌دهند، ما این رفتار را لغو می‌کنیم، مخالف هرگونه تحریم و محدودیت هستیم، اما نمی‌توانیم موضع مدنی خود را در چنین شرایط فاحش ابراز نکنیم. ما کشور و مردم آن را لغو نمی کنیم، اما احتمال چنین رفتاری و چنین سیاستمدارانی وجود دارد که به همراه زلنسکی از عضو لشکر اس اس استقبال می کنند."
"روسیا سیگودنیا" (روسیه امروز) از همه کسانی که یاد کشته شدگان جنگ بزرگ میهنی را گرامی می دارند می خواهد در این اقدام شرکت کنند. منابع این گروه رسانه ای مطالب مربوط به این وضعیت و اظهارات سیاستمداران دخیل در آن را با هشتگ های #cancelnazicanada به زبان های روسی و انگلیسی علامت گذاری می کند.
РОГОВ - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 26.09.2023
مقام روس: مقامات کانادایی در مورد نازی ها "خود را به نادانی زدند"
در 22 سپتمبر، زلنسکی از پارلمان کانادا بازدید کرد. از جمله، یاروسلاو هونکا 98 ساله به این جلسه دعوت شد که به عنوان جانباز مبارزه با روس ها به سالن معرفی شد. زلنسکی و سیاستمداران کانادایی با تشویق ایستاده از او استقبال کردند.
در واقع، معلوم شد که او یک جنگجوی سابق در بخش داوطلبانه نیروهای اس اس گالیسیا است که برای ملی گرایان اوکراینی کار می کرد و نه تنها با ارتش سرخ می جنگید، بلکه به خاطر جنایات علیه یهودیان، پولندی ها، بلاروس ها و اسلواکیا ها نیز مورد توجه قرار گرفت.
انتونی روتا، رئیس مجلس عوام، مسئولیت دعوت از این ملی‌گرای اوکراینی به پارلمان را بر عهده گرفت و گفت که اطلاعات تکمیلی که او را از این تصمیم پشیمان می کرده است، بعداً به او اطلاع داده شد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала