- اسپوتنیک افغانستان  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه 24 فبروری عملیات ویژه خود را در اوکراین آغاز کرد. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، هدف این عملیات را "محافظت از افرادی عنوان کرد که در طول هشت سال گذشته توسط رژیم کی‌یف تحت شکنجه و جنایت قرار گرفته اند" .

باران و برف در زمستان به متحد روسیه در برابر اوکراین تبدیل می شود

© AP Photo / LibkosУкраинские военнослужащие на линии фронта. Архивное фото
Украинские военнослужащие на линии фронта. Архивное фото - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 17.09.2023
Telegram
آب و هوای بد مانع می شود، تا نیروهای مسلح اوکراین نتوانند خطوط دفاعی روسیه را بشکنانند.
به گزارش اسپوتنیک، وال استریت ژورنال می نویسد، که باران و سپس بارش برف مانع می شود تا نیروهای مسلح اوکراین نتوانند خطوط دفاعی ارتش روسیه را بشکنانند.
یکی از جنگجویان نیروهای مسلح اوکراین که مصاحبه کرده بود، چنین شکایت کرد: "باران کار ما را بسیار سخت تر می کند. خاک مانورپذیری را محدود می کند، در حال حاضر مسیرهای لجستیکی کمی وجود دارد، و در اینجا گزینه های کمتری نیز وجود خواهد داشت. فرصت استفاده از خودروهای زرهی کاهش خواهد یافت".
Украинский солдат в окопе под Артемовском - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 05.09.2023
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
افسر اطلاعاتی پیشین امریکا: نیروهای مسلح اوکراین باید به حالت تدافعی برود
روزنامه‌نگاران خاطرنشان کردند، که اوکراینی‌ها به دلیل بارش باران و برف، در حرکت خودروهای زرهی از میان زمین‌های سست و گل و لای در فصل بسیار باران و برف با مشکل روبرو می‌شوند و این امر ضد یورش آنها را دشوارتر می‌کند.
یادآوری می کنیم، که نیروهای اوکراینی برای چهارمین ماه است که یک ضد یورش را در جهت‌های یوژنودونتسک، آرتموفسک و زاپروژیا انجام داده‌اند و تیپ‌/لواهای آموزش دیده توسط ناتو و مسلح به تجهیزات خارجی را به نبرد می‌اندازند. اما همانطور که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اشاره کرد، در این مدت نتوانستند به هیچ نتیجه ای دست یابند. کارشناسان نظامی غربی به ویژه به اثربخشی استحکامات و میدان های ماین روسیه اشاره می کنند که به دلیل آن ارتش اوکراین متحمل خسارات جدی شد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала