راکت های سایه طوفان و اسکالپ کیف تا اکتوبر تمام می شود

© AP Photo / Lewis JolyРакета Storm Shadow
Ракета Storm Shadow - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 29.08.2023
Telegram
یک رسانه ای امریکایی نوشته است، که ممکن تا ماه اکتوبر راکت سایه طوفان و اسکالپ کیف تمام شود.
به گزارش اسپوتنیک، بر پایه گزارش وال استریت ژورنال، ممکن تا اکتوبر راکت های سایه های طوفان بریتانیایی و اسکالپ فرانسوی کیف به پایان برسد.
این نشریه می‌گوید: بسته به میزان هزینه‌ها، کی‌یف ممکن است تا ماه اکتوبر موجودی راکت های کروز سایه طوفان و اسکالپ را تمام کند.
به گفته نویسنده مقاله، کیف به عنوان نمونه به راکت های دوربرد اتاسمس و راکت های کروز تاروس نیاز دارد.
Ракета Storm Shadow - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 06.07.2023
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
راکت سایه طوفان بریتانیا به دست ارتش روسیه افتاد
این روزنامه می نویسد: "اوکراین باید در شش هفته آینده مورد حمایت قرار گیرد تا شانس واقعی برای پیشرفتی که مسیر جنگ را تغییر می دهد، داشته باشد".
پیش از این روسیه به دلیل ارسال تسلیحات به اوکراین یادداشتی به کشورهای ناتو ارسال کرده بود. سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه خاطرنشان کرد، که هر محموله ای که حاوی تسلیحات برای اوکراین باشد به یک هدف قانونی برای روسیه تبدیل خواهد شد. وزارت امور خارجه فدراسیون روسیه اعلام کرد، که کشورهای ناتو با ارسال سلاح به اوکراین "با آتش بازی می کنند".
دیمیتری پسکوف، دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور فدراسیون روسیه خاطرنشان کرد، که پمپاژ اوکراین با تسلیحات از غرب به موفقیت مذاکرات روسیه و اوکراین کمک نمی کند و تأثیر منفی خواهد داشت.
لاوروف اظهار داشت، که ایالات متحده و ناتو مستقیماً در درگیری در اوکراین، از جمله نه تنها تامین تسلیحات، بلکه آموزش پرسنل در بریتانیا، آلمان، ایتالیا و سایر کشورها، دخالت دارند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала