جواب خشن نتانیاهو به تهدید رهبر حماس

© AFP 2023 / GALI TIBBONنتانیاهو از کشف انبار مخفی تجهیزات هستوی در تهران خبر داد
نتانیاهو از کشف انبار مخفی تجهیزات هستوی در تهران خبر داد - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 27.08.2023
Telegram
نتانیاهو به رهبر حماس هشدار داد که اسرائیل به شکل کامل با تروریزم مقابله خواهد کرد.
به گزارش اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو صدراعظم اسرائیل روز یکشنبه به اظهارات چندی پیش یکی از رهبران حماس در مورد آمادگی برای جنگ با اسرائیل عکس العمل نشان داد.
وی تاکید کرد که در جنگ با تروریزم از تمام تجهیزات استفاده خواهد شد و تروریست های بهای سنگینی را پرداخت خواهند کرد.
روز جمعه صالح العروری معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس فلسطین که کنترل نوار غزه را در دست دارد، به تلویزیون لبنانی المیادین اعلام کرده بود که ان جنبش "در حال آماده شدن برای جنگ تمام عیار می باشد و این موضوع در پشت درهای بسته در دست بررسی دارد". العروری همچنین در مورد "شکست بی سابقه" به اسرائیل هشدار داد.
کی قوی تر است – اسرائیل یا ایران؟ - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 31.01.2023
آماده‌باش اسرائیل برای انتقام احتمالی ایران
صدراعظم اسرائیل در نشست هفتگی روزهای یکشنبه هیات وزیران اعلام کرد: "من صحبت های گزاف العروری رهبر حماس از پناهگاهش در لبنان را شنیدم. وی به خوبی می داند که چرا وی و دوستانش در مکان های مخفی زندگی می کنند. حماس و دیگر عروسک های خیمه شب بازی ایران به خوبی درک می کنند که ما با تمامی تجهیزات بر علیه تلاش های آنها برای انجام اقدام تروریستی بر ضد ما در ایودا و ساماریا و نوار غزه و در جای دیگری مقابله خواهیم کرد".
نتانیاهو اطمینان را داد، هر کسی که تلاش کند به اسرائیل از طریق تامین مالی و سازماندهی عملیات تروریستی لطمه بزند، "بهای آنرا به شکل کامل پرداخت خواهد کرد".
نخست وزیر اسرائیل افزود: "می خواهم همچنین توجه شهروندان اسرائیل را به این نکته جلب نمایم: ما با امواج ترور، چه از داخل و چه از خارج روبرو هستیم. این روزها سخت را داریم. این روزها، زمانی هستند که ما را به چالش می کشند.
ما می بایست توان خود را در مبارزه علیه ترور، جنایت در حوزه عربی، در برابر تهدیدات داخلی و خارجی که بسیاری از آنها را ایران با بکار گیری عروسک های خیمه شب بازی خود ایجاد می کند، متحد نماییم.
با هم خواهیم ایستاد و ما بر آنها فائق خواهیم آمد. این پیام من به تمامی اعضای دولت، نمایندگان کنست و تمامی شهروندان اسرائیل است".
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала