برنامه آزادسازی کامل زاپوروژیا در حال آماده شدن است

© Sputnik / Konstantin Mihalchevskiy /  مراجعه به بانک تصاویر Военнослужащие на БТР во время обучения мобилизованных элитными подразделениями ВДВ на одном из полигонов в Запорожской области
Военнослужащие на БТР во время обучения мобилизованных элитными подразделениями ВДВ на одном из полигонов в Запорожской области - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 26.08.2023
Telegram
یوگنی بالیتسکی، فرماندار موقت منطقه زاپوروژیا: ما برای آزادسازی کامل شهر زاپوروژیا آماده می شویم.
به گزارش اسپوتنیک، یوگنی بالیتسکی، فرماندار موقت منطقه زاپوروژیا در مصاحبه با اسپوتنیک، در مورد دیدار اخیر خود با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و همچنین در مورد وضعیت فعلی در خط تماس، چشم انداز ایجاد یک منطقه فدرال جدید در منطقه و آمادگی برای آزادسازی شهر زاپوروژیا ، توسعه گردشگری صحبت کرد.
سوال: یوگنی ویتالیویچ، شما اخیراً با رئیس جمهور ملاقات کردید، در مورد برنامه توسعه منطقه زاپوروژیا به مدت 10 سال به او گفتید، آیا ولادیمیر پوتین این طرح را تأیید کرد؟
جواب: جلسه ما تقریبا ساعت یک و نیم بامداد تمام شد. من از کارایی شگفت زده شدم، البته، ولادیمیر ولادیمیرویچ، او تقریبا هر روز از مردم استقبال می کند. ملاقات میکند و به مسائل رسیدگی می کند. به اعتبار خودم باید بگویم سلامتی رئیس جمهور خوب است، هر فردی نمی تواند چنین ریتمی را حفظ کند.
در مورد برنامه، من برنامه را ارائه کردم، ولادیمیر ولادیمیرویچ حمایت کرد، سندی را برای کابینه وزیران امضا کرد، تا آن را حل کند. بر این اساس، اکنون ما تمام جزئیاتی را که مورد بحث قرار دادیم، که با طراحی قوانین روسیه مطابقت دارد، بررسی خواهیم کرد، که شاید به دلایلی و تمایل ما به انجام بهتر، از بین برود، اما این موضوع قابل درک است که تطابق با قوانین روسیه و مقررات جاری ضروری است. پس بیایید آن را حل کنیم و همه چیز درست خواهد شد. در مجموع رئیس جمهور از این سند حمایت کرد و آن را امضا کرد.
سوال: در این راستا، آیا در آینده نزدیک جلساتی با وزرای فدرال ادارات مربوطه برنامه ریزی می کنید؟
جواب: می دانید، ما دائماً ملاقات می کنیم، پریروز من در مارات شاکیرزیانوویچ خوسنولین بودم، قرار است ملاقاتی با سرگئی ولادیلنوویچ کرینکو، با وزیر محیط زیست (الکساندر کوزلوف) برگزار شود. جلسات دائماً برگزار می شود، وزرای ما از منطقه در اینجا حضور دارند. تعدادی از مسائلی را که داریم، این‌طور حل می‌کنیم: یا به وزارت می رویم و حضوری حل می‌کنیم و آن‌چه را که نمی‌توانیم با ویدئو کنفرانس و ارتباط تلفنی حل کنیم.
سوال: شما از قبل تصور می کنید که منطقه در 10 سال آینده چگونه توسعه خواهد یافت. آیا درکی دارید که منطقه زاپوروژیا شامل کدام ناحیه فدرال خواهد شد؟
جواب: اینجا در مورد منطقه فدرال صحبت می شود، اما هنوز بحث اساسی صورت نگرفته است. در این مورد، من فکر می‌کنم تا زمانی که برنامه ارائه نشده است، باید دید که کدام مناطق و جمهوری‌ها در کدام ناحیه فدرال قرار می‌گیرند.
سوال: اما شما در حال حاضر نوعی انباشته زیاد تجهیزات و نیروهای دشمن را رفع می کنید؟
جواب: این پیچیدگی جنگ مدرن است: همه چیز قابل مشاهده است، همه چیز شفاف است. و دشمن نمی تواند تجهیزات کافی برای وارد آوردن یک ضربه محکم جمع آوری کند. همه نگرانند که چرا یکباره 10 گردان را آنجا جمع نمی کنند. چون به محض جمع شدن، هر چیزی که می تواند پرواز کند، فوراً به آنجا پرواز می کند، ما بلافاصله شکست آتش را وارد خواهیم کرد. بنابراین، آنها نمی توانند جمع شوند، مجبور می شوند در گروه های کوچک، رول، موج بروند. و این فقط طعمه ای شیرین برای واحدهای تفنگ است.
سوال: نمی توانم دوباره در مورد وضعیت نیروگاه زاپوروژیا از شما نپرسم: اخیراً انرژیگودار دوباره گلوله باران شد، آیا آنها به قلمرو نیروگاه اصابت نکردند؟
جواب: آنها به قلمرو ایستگاه انرژی هسته ای در زاپرورژیا ضربه نزدند. نمی‌دانم شلیک کردند یا نه، اما اصابت نکرده، چون پدافند هوایی هم داریم. با پهپادها عمدتاً به قلمرو خود ایستگاه نفوذ می کنند. آنها، اساسا، یا با هواپیماهای بدون سرنشین ایستگاه را می زنند، یا از آنها شلیک می کنند، گفتنش سخت است. اما ما چنین مواردی را ثبت می کنیم و این اواخر توپ و راکت به خود ایستگاه اصابت نکرده است. اما من قبلاً به شما گفتم که اگر آنها فقط از طریق یک نیروگاه هسته ای پرواز کنند، می دانند که از طریق Rivne یا Khmelnitsky (نیروگاه های هسته ای) پرواز خواهند کرد. و بر این اساس، اروپایی‌ها می‌دانند که این موضوع مستقیماً به آنها مربوط می‌شود، اگر آنها به نیروگاه هسته‌ای ما ضربه بزنند، ما آنها را خواهیم زد و آنها این را می‌دانند. لذا امروز دشمن در این موضوع فعال نیست.
سوال: آیا می دانید وضعیت حال در خود شهر زاپوروژیا چگونه است؟
جواب: ما کنترل کاملی بر وضعیتی داریم که امروز در زاپوروژیا اتفاق جریان دارد، به این دلیل که تعداد بسیار زیادی از افرادی که ما داریم با افرادی که امروز در سرزمین‌های اشغال شده توسط رژیم اوکراین زندگی می‌کنند در تماس هستند. بر این اساس، ما از همه چیزهایی که در مورد آنها اتفاق می افتد می دانیم و بیشتر مکان های استقرار دشمن را می دانیم که اغلب در تأسیساتی قرار دارند که در آن کودکان یا خوابگاه ها یا کارخانه ها وجود دارد. خوابگاه‌ها، در مدارس حرفه‌ای پنهان می‌شوند، بنابراین همیشه نمی‌توان حملات موشکی انجام داد، اما در صورت وجود، ما این کار را انجام می‌دهیم.
سوال: بنابراین، آیا این وضعیت را پیچیده می کند؟
جواب: بله، این خیلی کار را سخت می کند، چون همه از رئیس جمهور گرفته تا سرباز سنگر می فهمند که اینها مردم ما هستند و مردم ما هم در آن طرف می میرند. ما درک می کنیم که امروز جنگ تا حد زیادی با اسلاوها در جریان است، با کسانی که به هر حال، به معنای خوب، مجبور بودند محصول ملی میهن بزرگ ما را ایجاد کنند. اما، مقدر است که چنین شود، بنابراین ما آنچه را که باید انجام دهیم.
سوال: آیا برنامه ای برای توسعه منطقه گردشگری ساحلی وجود دارد؟
جواب: بله، و در برنامه توسعه منطقه برای 10 سال، آنها منعکس شده اند، این برنامه ها، و علاوه بر این، امروز ما در تلاش برای راه اندازی تعدادی از امکانات بزرگ است. در حالی که ما آنها را برای ساکنان منطقه خود راه اندازی می کنیم، برای کسانی که با مقایسه بین Tokmok و Pology به سواحل ما سفر می کنند. برای آنها در این مقایسه قطعا صلح، آرامش و خوبی است. اگر کسی را از منطقه مسکو یا آنجا با منطقه لنینگراد مقایسه کنید، پس آمدن به ما حتی به پایگاه برای آنها این تضاد در جهت مخالف عمل می کند، یعنی آنها آرامتر از ما هستند، زیرا مردم هنوز بزرگی ما را نمی دانند. یعنی آیا افراد باندرایی آنجا هستند، آیا خرابکاران آنجا هستند. خیلی ها هنوز می ترسند . بیش از هزار پایگاه در ساحل داریم که بسیار خوب هستند، چشمه های گلی داریم، آب گرم داریم، دریا داریم، کمپ های پیشگامی داریم که در جنگل های کاج قرار دارند و در عین حال هنوز یک خور وجود دارد. که همچنین منبع عظیمی از ید و تعدادی از عناصر معدنی مفید برای انسان است. بیهوده نبود که اردوگاه های پیشگام در اتحاد جماهیر شوروی ساخته شد ، زیرا آنها فهمیدند که در مرحله رشد یک فرد جوان این انگیزه خوبی به شکل گیری ساختار بدن او ، بدن او می دهد. ما مناظر زیادی داریم که بعداً باید آنها را توسعه دهیم، در حالی که اکنون نمی توانیم، زیرا جنگ در جریان است و آنها هنوز به سراغ ما نمی آیند، اما باید آن را بسازیم و تعمیر کنیم تا سرپا بماند. بنابراین مراکز تفریحی شیکی وجود دارد، ساده تر، برای هر کیف پول، همانطور که می گویند، برای هر مشتری یک مرکز تفریحی وجود دارد، اما تاکید می کنم که امروز این کار در اولویت نیست.
سوال: آیا قصد دارید یک میدان هوایی مُلکی جدید بسازید؟
جواب: ما یک میدان هوایی در ملیتوپل با علامت تماس "کاج"، داریم. من آنجا خدمت کردم و پدرم در آنجا خدمت می کرد، بنابراین تا زمانی که به ترتیب توسط موشک های انگلیسی و فرانسوی شلیک می شود، ما نمی‌توانیم آن را توسعه دهیم، اما به محض اینکه بتوانیم آن را با عقب راندن دشمن می‌توانیم یک میدان هوایی در بردیانسک و ملیتوپل توسعه دهیم، یک میدان هوایی در آنجا وجود دارد. ما قطعا توسعه خواهیم یافت، زیرا این ارتباط با میهن بزرگ ما است. بنابراین، ما به میدان هوایی ها نیاز خواهیم داشت و آنها را توسعه خواهیم داد. باز هم فقط زمانی که آرامش در فضای هوایی حاکم باشد.
سوال: آیا این میدان هوایی ها قابلیت پذیرش انواع هواپیما را خواهند داشت؟
جواب: بله، من در IL-76 به عنوان فرمانده خدمت کردم، بنابراین می توانم بگویم که وزن ماشین در آنجا زیر 200 تن است. بر همین اساس، میدان هوایی‌ها، چه اول و چه دوم، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که انواع پرواز های هوایی از جمله حمل و نقل بار را دریافت می‌کنند.
Работа расчёта БЛА Орлан-30 по разведке и обнаружению противника  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 29.07.2023
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
نیروهای مسلح روسیه حمله نیروهای مسلح اوکراین در منطقه زاپوروژیا را دفع کردند
پیش تر وزارت دفاع روسیه خبر داده بود که در پشت مسیرهای زاپوروژیه، دونتسک، کوپیانسک و کراسنولیمان، 23 حمله نیروهای مسلح اوکراین با موفقیت دفع شد. تلفات اوکراین در این مناطق روزانه بیش از 700 سرباز اوکراینی کشته و زخمی شده است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала