پوتین: "واگنر" سهم قابل توجهی در مبارزه با نازیسم در اوکراین داشت

© Sputnik / Ivan Rodionov /  مراجعه به بانک تصاویر Бойцы ЧВК "Вагнер" водружают свой флаг на самой высокой точке города
Бойцы ЧВК Вагнер водружают свой флаг на самой высокой точке города - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 24.08.2023
Telegram
رئیس جمهور روسیه گفت: "واگنر" سهم قابل توجهی در مبارزه با نازیسم در اوکراین داشت، هرگز فراموش نخواهد شد
به گزارش اسپوتنیک، پوتین در دیدار با دنیس پوشیلین، سرپرست موقت جمهوری خلق دونتسک گفت: "به نظر می رسد که داده های اولیه نشان می دهد که کارمندان شرکت واگنر نیز در آنجا حضور داشته اند (در هواپیمایی که در منطقه توور سقوط کرد). مایلم متذکر شوم که اینها افرادی هستند که سهم قابل توجهی در امر مشترک ما در مبارزه با رژیم نئونازی در اوکراین داشته اند".
رئیس جمهور افزود: "ما این را به یاد داریم، می دانیم و فراموش نخواهیم کرد".
Президент РФ Владимир Путин во время обращения к гражданам России - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 24.08.2023
پوتین: پریگوژین مردی با سرنوشت دشوار اما با استعداد بود
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه درباره ای رویداد دیروز همچنان گفت، که رئیس کمیته تحقیق درباره آغاز بررسی سانحه هوایی با پریگوژین گزارش داد: ما آن را تا انتها به پایان خواهیم رساند.
یادآوری می کنیم، که بر اساس اعلام وزارت شرایط اضطراری فدراسیون روسیه، روز چهارشنبه در نزدیکی روستای کوژنکینو در منطقه توور، یک فروند هواپیمای شخصی امبرائر لگاسی که از مسکو به سنت پترزبورگ پرواز می کرد، فروافتاد. بر اساس اطلاعات نخستین، هر ده سرنشین هواپیما کشته شدند. بر اساس فهرست مسافران ارائه شده از سوی آژانس حمل و نقل هوایی فدرال، نام ایوگنی پریگوژین در میان مسافران ذکر شده است. این آژانس همچنین گزارش داد که هواپیمایی که در منطقه توور فروافتاد. متعلق به MNT-Aero LLC است که متخصص در حمل و نقل تجاری است.
لحظه فروافتادن امبرائر در فیلم ضبط شد: ضبط نشان می دهد که چگونه هواپیمای دودکننده به سرعت در حال از دست دادن ارتفاع است. پس از حالت اضطرار، کمیته تحقیقات روسیه پرونده ای را در مورد نقض قوانین ایمنی ترافیک و عملیات حمل و نقل هوایی باز کرد. وی افزود: یک تیم تحقیقاتی عازم محل شده و تمامی معاینات پزشکی قانونی لازم انجام و مجموعه اقدامات تحقیقاتی برای تعیین علل سقوط هواپیما انجام شد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала