تبلیغات روابط جنسی غیر سنتی در روسیه منع گردید

© Sputnik / Mikhlail Klimentyev /  مراجعه به بانک تصاویر Президент РФ В. Путин провел совещание по вопросам обеспечения технического переоснащения Вооруженных сил
Президент РФ В. Путин провел совещание по вопросам обеспечения технического переоснащения Вооруженных сил - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 05.12.2022
Telegram
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پاکت از قوانین را امضا کرد که تبلیغات روابط جنسی غیر سنتی را کاملاً منع می کند.
به گزارش اسپوتنیک، طبق قوانین روسیه و نورم های اجتماعی کشور، منبعد نمایش فیلم های با موادی که روابط جنسی و ترجیحات غیرسنتی و تغییر جنسیت را ترویج می کنند، در سراسر روسیه منع شد.
- تبلیغات و انتشارات با نمایش و تبلیغ روابط جنسی غیر سنتی و ترجیحات جنسی و تغییر جنسیت ممنوع است - کتاب، فیلم و خدمات سمعی و بصری نیز از تبلیغات به دگرباشان ممنوع خواهد بود.
Президент РФ Владимир Путин и президент Казахстана Касым-Жомарт Токаев  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 28.11.2022
صحبت های محرم و توافقات پوتین با توکایف
- فروش اجناس از جمله کالاهای خارجی با ترویج روابط جنسی غیر سنتی و ترجیحات جنسی و تغییر جنسیت ممنوع است.
- در این ارتباط سه ماده اداری تدوین شده است:
1- مسئولیت ترویج پدوفیلیا (جریمه برای شهروندان تا 800 هزار روبل، برای سازمان ها تا 10 میلیون، و برای خارجی ها برعلاوه جریمه، از روسیه اخراج می گردند)
2- مسئولیت انتشار توضیحات یا تصاویر روابط جنسی غیر سنتی / ترجیحات در بین خردسالان (جریمه برای شهروندان تا 200 هزار روبل، برای سازمان ها تا 4 میلیون و و برای خارجی ها بر علاوه جریمه، از روسیه اخراج می گردند)
3- ممنوعیت هرگونه تبلیغ روابط جنسی غیر سنتی / ترجیحات، و نه تنها در بین خردسالان (و جریمه ها از 100 هزار روبل به 400 هزار روبل برای شهروندان و از 1 میلیون به 5 میلیون برای سازمان ها افزایش می یابد)
4- ارگان اجرائیه فدرالی برای حمایت از حقوق افراد، این صلاحیت را خواهد داشت که نظم و نظارت بر اینترنت را به خاطر کشف اطلاعات و برنامه های که دسترسی به آنها بخشی از ممنوعیت تبلیغ افراد دگرباش جنسی و پدوفیلیا محدود شده است، تامین نماید.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала