ترامپ بعد از ترک کاخ سفید، به کدام کشور پناهنده می‌شود؟

© REUTERS / Carlos Barriaترامپ بعد از ترک کاخ سفید، به کدام کشور پناهنده می‌شود؟
ترامپ بعد از ترک کاخ سفید، به کدام کشور پناهنده می‌شود؟ - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
یک مجله کانادایی با اشاره به احتمال خروج رئیس‌جمهور فعلی امریکا از این کشور بعد از شکست در انتخابات، از مقاصد بعدی وی پرده برداشت.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از القدس العربی، مجله کانادایی «ماکلین» گزارش داد که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور فعلی امریکا اگر بخواهد بعد از ترک کاخ سفید به کشور دیگری پناهنده شود، به احتمال بسیار زیاد امارات را انتخاب خواهد کرد.

ترامپ از ترک کاخ سفید امتناع کرد  - اسپوتنیک افغانستان
ترامپ از ترک کاخ سفید امتناع کرد

بر اساس گزارش این مجله کانادایی، امارات بهترین گزینه برای ترامپ است چرا که در آخرین لحظات دوره ریاست جمهوری اش، یک معامله تسلیحاتی چندین میلیارد دلاری با ابوظبی امضا کرد.

امارات محل امنی برای ترامپ به شمار می‌آید چرا که در این کشور می‌تواند از زیر بار پرداخت مالیات فرار کند؛ کاری که ترامپ در آن خبره است.

همچنین میان امارات و امریکا معاهده تبادل مجرمین وجود ندارد و این بدان معنی است که ترامپ تحت حمایت امارات قرار می‌گیرد.

کشور امارات به دلیل آنکه بلندترین آسمان خراش‌ها را در خود جای داده، برای ترامپ که در کار املاک فعالیت می کرده است یک مقصد جذاب به شمار می‌رود.

این مجله کانادایی اضافه کرد که روسیه و عربستان نیز در لیست کشورهای احتمالی قرار دارند و بعد از آنها نام اسکاتلند، اسلوونی و فرانسه نیز مطرح شده است.

پیش از این، رسانه‌های آمریکایی گزارش داده بودند که ترامپ در صورت شکست در انتخابات ریاست جمهوری، ممکن است مجبور به ترک امریکا شود.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала