عمران خان: نقش پاکستان در ایجاد صلح و امنیت پررنگ‌تر از قبل خواهد بود

© Photo / IK / IKعمران خان: نقش پاکستان در ایجاد صلح و امنیت پررنگ‌تر از قبل خواهد بود
عمران خان: نقش پاکستان در ایجاد صلح و امنیت پررنگ‌تر از قبل خواهد بود - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
نخست‌وزیر پاکستان می‌گوید که پاکستان در هیچ جنگی شرکت نمی‌کند برعکس نقش خود را در ایجاد صلح و امنیت پر رنگتر از قبل خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، عمران خان، نخست‌وزیر پاکستان اعلام که اسلام آباد به هیچ عنوان در جنگ میان دیگر کشورها دخالت نخواهد کرد، البته نقش خود را برای صلح و گسترش امنیت در منطقه ایفا می‌کنیم و تلاش خواهیم داشت تا هیچ جنگی در منطقه به‌وقوع نپیوندند.
نخست‌وزیر پاکستان گفت: برای حل مشکلات کنونی پاکستان ناچاریم اوضاع اقتصادی را بهبود بخشیده و مشکلات معیشت را حل کنیم.

رهبر پاکستان به امریکا گفته: ما بیش از این قاتلان اجیر شما نیستیم - اسپوتنیک افغانستان
رهبر پاکستان به امریکا گفته: ما بیش از این قاتلان اجیر شما نیستیم

عمران خان اظهار داشت: احزاب اپوزیسیون اگر خواسته های مشروع و قانونی داشته باشند آنها را خواهیم پذیرفت ولی از حسابرسی یک قدم هم عقب نمی نشینیم.
رهبر حزب تحریک انصاف گفت: احزاب اپوزیسیون در تلاش استند تا علیه ما توطئه کنند،آنها ما را به گرفتن انتقام متهم می‌کنند حال آنکه تمام پرونده هایی که اینک گریبان آنها را گرفته قدیمی است و اصلاً به دوران حکومت ما ارتباطی پیدا نمی‌کند.
وی تاکید کرد: من به مسئولین دولت گفته ام تمام خواسته های اپوزیسیون را قبول کنند ولی هرگز اختلال در رسیدگی به پرونده‌های مفاسد مالی آنان را قبل نکنند.
عمران خان اضافه کرد: در طول دهها سال حکومت حزب نواز و حزب مردم آنها اموال فراوانی را به حساب های شخصی خود منتقل می‌کردند سپس با استفاده از قدرت پارلمان مانع حسابرسی می شدند ولی دیگر اجازه نمی‌دهیم چنین اتفاقی رخ دهد.
کاپیتان سال های دور تیم ملی کریکت پاکستان افزود: وقتی فساد مالی رخ می‌دهد کسری‌های ناشی از آن را مردم باید بپردازند و این جفا در حق آنان است.
گفتنی است طی 4 ماهی که عمران خان زمام امور را در پاکستان به دست گرفته بسیاری از سیاستمداران بزرگ احزاب اپوزیسیون به اتهام فساد مالی تحت تعقیب قرار گرفته اند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала