- اسپوتنیک افغانستان  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه 24 فبروری عملیات ویژه خود را در اوکراین آغاز کرد. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، هدف این عملیات را "محافظت از افرادی عنوان کرد که در طول هشت سال گذشته توسط رژیم کی‌یف تحت شکنجه و جنایت قرار گرفته اند" .

سرنگونی 15 پهپاد اوکراینی در یک شب بر فراز خاک روسیه

© Sputnik / Константин Михальчевский /  مراجعه به بانک تصاویر Работа мобильной группы быстрого реагирования в зоне СВО
Работа мобильной группы быстрого реагирования в зоне СВО - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 20.06.2024
عضو شوید
وزارت دفاع روسیه گفت: نیروهای پدافند هوایی 15 پهپاد نیروهای مسلح اوکراین را در شش منطقه رهگیری و نابود کردند.
به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه گزارش داد، که نیروهای پدافند هوایی روسیه در جریان شب گذشته 15 پهپاد اوکراینی را در 6 منطقه نابود کردند.
Военнослужащий ВС РФ возле зенитного ракетного комплекса Стрела-10 второго армейского корпуса Южной группировки войск на Южном направлении - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 15.06.2024
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
سرنگونی 3 پهپاد بر فراز پیرامون روستوف
در پیام این وزارت خانه آمده است: "سامانه های وظیفه پدافند هوایی شش پهپاد را بر فراز قلمرو جمهوری آدیگه، سه پهپاد بر فراز قلمرو پیرامون بریانسک، سه پهپاد بر فراز قلمرو پیراموون کراسنودار، یک پهپاد بر فراز قلمرو پیرامون روستوف، یک پهپاد را بر فراز قلمرو پیراموون بلگورود و یک پهپاد بر فراز قلمرو منطقه اوریول نابود کردند".
یادآوری می کنیم، که کیف نزدیک به هر روز سعی می کند با هواپیماهای بدون سرنشین به هدف های در مناطق مرزی و مرکزی روسیه یورش ببرد. نیروهای پدافند هوایی روسیه با موفقیت هواپیماهای دشمن را رهگیری می کنند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала