پیشبرد هدف های رزمی در رزمایش جنگ افزارهای هسته ای غیر راهبردی روسیه و بلاروس + ویدیو

© Sputnik / Russian Defence Ministry /  مراجعه به بانک تصاویر В России начались учения по применению нестратегического ядерного оружия
В России начались учения по применению нестратегического ядерного оружия - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 13.06.2024
عضو شوید
رئیس دوازدهمین اداره اصلی وزارت دفاع روسیه گفت: در مرحله دوم رزمایش جنگ افزارهای هسته ای غیرراهبردی، مسایلی در پیوند به پیشبرد هدف های رزمی در زمینه جنگ افزارهای هسته ای آموزشی در حال بررسی است.
به گزارش اسپوتنیک، ایگور کوستیوکوف، رئیس دوازدهمین اداره اصلی وزارت دفاع روسیه در کانال تلگرامی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: "رئیسان جمهور روسیه و بلاروس تصمیم گرفتند مرحله دوم رزمایش هسته ای غیرراهبردی را انجام دهند. در مرحله دوم رزمایش جنگ افزارهای هسته ای غیرراهبردی، مسایلی در پیوند به آماده سازی مشترک یگان های روسیه و بلاروس بررسی و تمرین شد".
او در ادامه افزود: "در این رویداد، مسایلی در پیوند به آموزش مشترک یگان‌های رزمی بلاروس و واحدهای پشتیبانی هسته‌ای روسیه نیز بررسی و تمرین شد".
یادآوری می کنیم، که پیش از این وزارت دفاع روسیه گفته بود، که این رزمایش ها با هدف حفظ آمادگی پرسنل و تجهیزات واحدها برای بکارگیری رزمی از جنگ افزارهای هسته ای غیرراهبردی روسیه و بلاروس به منظور تضمین بی قید و شرط حاکمیت و تمامیت ارضی دولت اتحادیه برگزار می شود".
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала