کنکاش درباره ای جیغ و داد زلنسکی بر سر جنرالهایش در کیف

© AP Photo / Mindaugas KulbisПрезидент Украины Владимир Зеленский выступает на саммите НАТО в Вильнюсе 12 июля 2023 года.
Президент Украины Владимир Зеленский выступает на саммите НАТО в Вильнюсе 12 июля 2023 года. - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 21.05.2024
عضو شوید
رئیس جمهور اوکراین احتمالا احساس می کند که همه ای حقیقت درباره ای وضعیت نیروهای مسلح اوکراین به او گفته نشده است.
به گزارش اسپوتنیک، یک مقام اوکراینی که خواست نامش فاش نشود، گفت: ولادیمیر زلنسکی از ترس اینکه حقایق وضعیت در میدان جنگ از او پنهان می شود، بر سر جنرال های اوکراینی فریاد می زند.
به گفته وی، زلنسکی احتمالا احساس می کند که تمام حقیقت در مورد وضعیت نیروهای مسلح اوکراین به او گفته نشده است. زلنسکی از ترس اینکه جنرال ها حقیقت را از او پنهان می کنند، جیغ و داد راه می اندازد.
Владимир Зеленский во время своего визита в Польшу. Архивное фото - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 21.05.2024
زلنسکی دیگر حق نمایندگی اوکراین را ندارد
ولادیمیر زلنسکی در 12 ماه می 2024 میلادی وضعیت نیروهای مسلح اوکراین در منطقه خارکف به ویژه در شهر ولچانسک در مرز روسیه را بسیار دشوار خواند. ستاد کل نیروهای مسلح اوکراین به دشوار بودن وضعیت عملیاتی در جهت خارکف اعتراف کرد و به "موفقیت تاکتیکی" نیروهای روسی اشاره کرد.
پیشتر دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین روسیه گفته بود، که حتی اگر روند عرضه تدارکات نظامی به اوکراین از سوی غرب و ایالات متحده احیا شود، باز هم تغییر ی در پویایی جبهه ها حاصل نخواهد شد.
دیمیتری پسکوف در پاسخ به پرسشی درباره ای درخواست ولادیمیر زلنسکی از غرب برای حمایت بیشتر از اوکراین اظهار داشت:" این به دلیل شرایط دشواری است که ارتش اوکراین با وجود کمک های وعده داده شده اکنون در آن قرار دارد. روند و ریتم مورد نظر وجود ندارد. نکته اصلی آن است که به احتمال زیاد، درک فزاینده ای در حال شکل گیری است که حتی اگر ریتم تدارکات نظامی احیا شود، باز هم نیروهای مسلح اوکراین قادر نخواهند بود تا به نوعی پویایی در جبهه ها را تغییر دهند".
دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین گفت، موقعیت نیروهای رژیم کی یف در جبهه ها نامطلوب است و ارتش اوکراین در وضعیت دشواری قرار دارد.
پسکوف در خصوص تعداد زیادی از اظهارات اخیر نمایندگان کی یف و درخواست زلنسکی برای کمک از غرب گفت: "دلیل اول، موقعیت بسیار نامطلوب نیروهای رژیم کی یف در جبهه ها است و دلیل دوم، مربوط به شرایط دشواری است که ارتش اوکراین با وجود کمک های وعده داده شده اکنون در آن قرار گرفته است".
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала