رد ادعای جبهه مقاومت از سوی طالبان درباره ای کشته و زخمی شدن 5 طالب در کاپیسا

© Twitter account of GMICafghanistanذبیح الله مجاهد
ذبیح الله مجاهد - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 08.05.2024
عضو شوید
سخنگوی طالبان ادعای جبهه مقاومت درباره ای کشته و زخمی کرده 5 طالب در کاپیسا را رد کرد.
به گزارش اسپوتنیک، ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان به اسپوتنیک درباره ای ادعای جبهه مقاومت گفت: "این خبر را که اسپوتنیک نشر کرده است، هیچ حقیقت ندارد، در کاپيسا هیچ حادثه رخ نداده است".
دیروز جبهه مقاومت با نشر خبرنامه ای ادعا کرده بود، که نیروهای این جبهه روز دوشنبه 17 ثور با افراز کمین در مربوطات شهرستان/ولسوالی نجراب ولایت کاپیسا، بر جنگجویان طالبان یورش بردند که در نتیجه آن 3 طالب کشته و 2 طالب دیگر زخمی شدند.
کشته و زخمی شدن 5 طالب از سوی نیروهای جبهه مقاومت در کاپیسا - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 07.05.2024
کشته و زخمی شدن 5 طالب از سوی نیروهای جبهه مقاومت در کاپیسا
این جبهه همچنین افزوده بود، که در این عملیات یک واسطه نظامی دشمن ویران و چند میل اسلحه با مقداری مهمات بدست نیروهای جبهه مقاومت ملی افتاده است.
یادآوری می کنیم، که گروه طالبان پس از یک معامله پیچیده و پنهان با امریکا در دوحه پایتخت قطر، در پانزدهم ماه اگوست سال 2021 کنترل افغانستان را به دست گرفت و از آن زمان تاکنون با رفتار تندروانه شهروندان افغانستان به ویژه بانوان را به تنگنا قرار داده است.
با وجود اعلان بخشش عمومی از سوی رهبر این گروه، اما جنگجویان این گروه تاکنون بیش از دو هزار نظامیان و کارمندان حکومت پیشین را زندانی، شکنجه و کشته اند.
در ماه های پسین یورش های جبهه های مخالف گروه طالبان بر جنگجویان این گروه افزایش پیدا کرده و تاکنون صدها تن از جنگجویان این گروه در یورش های جبهه های مخالف این گروه کشته و زخمی شده اند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала