تکتیک جدید مبارزه با پهپادهای اوکراینی شروع شد + ویدیو

© Sputnik / Maksim BlinovМинистр обороны Российской Федерации генерал армии Сергей Шойгу
Министр обороны Российской Федерации генерал армии Сергей Шойгу - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 01.05.2024
عضو شوید
شیوه جدیدی مبارزه با پهپادهای اوکراینی به وزیر دفاع روسیه سرگئی شویگو نمایش گردید.
به گزارش اسپوتنیک، در خبر وزارت دفاع روسیه منتشره آمده است: "نتایج نوسازی تسلیحات معمولی برای افزایش اثربخشی مبارزه با پهپادهای دشمن و حفاظت از پرسنل در توسعه پهپادهایFPV در خط تماس محاربوی به وزیر دفاع ارائه شد".
در ویدیوی منتشر شده توسط وزارت دفاع روسیه آمده است، یک ماشیندار دافع هوا ساخته شده با دستگاه دوربین جدید به شویگو نشان داده شد.
Министр обороны РФ Сергей Шойгу  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 10.02.2024
به شایگو یک پهپاد تهاجمی با هدف گیری خودکار نشان داده شد + ویدیو
علاوه بر این، وزیردفاع روسیه در مقر گروه مشترک قوای مسلح نشستی برگزار کرد. وی با اشاره به اینکه قوای روسیه به انجام وظایف در مناطق عملیاتی مطابق با طرح عملیت نظامی ویژه ادامه می دهد، بر لزوم افزایش تدارکات تسلیحاتی تاکید کرد.
شویگو گفت:" برای حفظ سرعت مورد نیاز پیشروی و اطمینان از افزایش قدرت رزمی گروه های نیرو برای اقدامات بعدی، افزایش حجم و کیفیت تسلیحات و تجهیزات نظامی ارائه شده به نیروها، در درجه اول تسلیحات تهاجمی ضروری است."
"
به گفته وی، برای این منظور قراردادهای دولتی با شرکت های صنعتی "با در نظر گرفتن بار کامل و حداکثر کاهش زمان تولید سلاح و تجهیزات نظامی" منعقد می شود. شویگو افزود، در روند این کار، مسائلی به وجود می‌آید که نیازمند توجه ویژه و راه‌ های حل‌ عاجل به‌ویژه در ارائه لازم ترین نمونه‌ها است.
وزیر دفاع روسیه به افزایش کارایی وقطعات تعمیر و مرمت در مناطق محاربوی و پشت جبهه عملیات ویژه توجه ویژه داشت. وی دستور داد برای کاهش زمان تعمیرات موتورها، مجموعه ها و قطعات و همچنین افزایش سرمایه در گردش قطعات یدکی و قطعات، اقداماتی انجام شود.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала