پوتین: حفظ ارزش های معنوی شرط تقویت حکومت‌ها است

© Sputnik / Sergey Guneev /  مراجعه به بانک تصاویر Кандидат в президенты РФ, действующий президент РФ Владимир Путин выступает перед журналистами в своем избирательном штабе
Кандидат в президенты РФ, действующий президент РФ Владимир Путин выступает перед журналистами в своем избирательном штабе - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 24.04.2024
عضو شوید
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، حفظ و حراست از ارزش های سنتی معنوی و اخلاقی را مهم ترین شرط تقویت حاکمیت و امنیت کشورها خواند.
به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در پیامی ویدئویی به شرکت کنندگان در دوازدهمین اجلاس بین المللی نمایندگان عالی مسئول در امور امنیتی بیان کرد که حفظ و حراست از ارزش های سنتی معنوی و اخلاقی را مهم ترین شرط تقویت حاکمیت و امنیت کشورها خواند.
رئیس جمهور روسیه گفت: همانطور که تجربه تاریخی نشان می دهد، کشورهایی که هویت ملی و اصالت مردم خود را حفظ می کنند، یاد و خاطره نیاکان خود را گرامی می دارند و در عین حال به فرهنگ ها و سنت های دیگر احترام می گذارند، به طور مداوم و مستقل توسعه می یابند.
به عقیده وی، این رویکرد امروزه اهمیت خاصی دارد، زمانی که یک نظم جهانی چندقطبی شکل می گیرد و موازنه جهانی قدرت به تدریج به نفع اکثریت جهانی تغییر می کند، زمانی که مراکز جدید انکشاف به طور فعال در حال رشد هستند.
وی همچنان تاکید کرد که تروریسم یکی از جدی ترین تهدیدات قرن بیست و یکم است
پوتین: هدف از حملات تروریستی که توسط سرویس‌های اطلاعاتی برخی کشورها نیز پشتیبانی می‌شود، تضعیف پایه‌های قانون اساسی و بی‌ثباتی دولت‌های مستقل است.
وی خاطر نشان کرد که روش های تروریست ها روز به روز پیچیده تر و وحشیانه تر می شود، حمله تروریستی در "کروکوس سیتی" یک بار دیگر این موضوع را نشان داد
رئیس جمهور روسیه تصریح کرد که سرویس های ویژه و سازمان های مجری قانون روسیه به کشف تمام جزئیات حمله تروریستی شرور در "کروکوس سیتی" ادامه می دهند و سرویس‌های اطلاعاتی و ارگان های مجری قانون روسیه در حال شناسایی آمران، حامیان مالی و سازمان‌دهندگان حمله تروریستی در کروکوس هستند، او همچنان تاکید کرد که هیچ یک از شرکت کنندگان در حمله تروریستی در کروکوس سیتی نباید از قصاص بگریزند.
در این پیام رئیس جمهور روسیه از آمادگی کشورش برای همکاری نزدیک با همه شرکای علاقه مند در تضمین امنیت جهانی و منطقه ای خبر داد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала