هشدار هولناک ایلان ماسک درباره جنگ داخلی در غرب

© AP Photo / Kirsty WigglesworthИлон Маск рассказывает об имплант Neuralink
Илон Маск рассказывает об имплант Neuralink - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 24.04.2024
عضو شوید
ایلان ماسک در مورد خطر جنگ داخلی در غرب هشدار داد.
به گزارش اسپوتنیک، ایلان ماسک، کارآفرین و میلیاردر امریکایی در شبکه اجتماعی ایکس گفت دیر یا زود، جنگ داخلی در غرب آغاز خواهد شد.
او نوشت: "جنگ به هر حال آغاز خواهد شد، چه بخواهیم و چه نخواهیم."
ماسک در واکنش به پست پروفسور کانادایی گاد سعد پاسخ داد که در آن دانشمند هشدار داده بود که مسیر خودکشی تمدنی که غرب که همراه با هجوم بی‌قاعده مهاجران است، را انتخاب کرده و دیر یا زود به این واقعیت روبرو خواهد شد که ساکنان کشورهای غربی شورش خواهند کرد و جنگ داخلی آغاز خواهد شد.
اتحادیه اروپا قبلاً پیمانی درباره مهاجرت منتشر کرده بود که تدوین و بازنویسی آن تقریباً ده سال طول کشید. این قانون مجموعه ای از قوانین جدید را برای کنترل در مرزهای خارجی، رسیدگی سریعتر به درخواست های پناهندگی و اخراج مؤثرتر افرادی که حق حضور در قلمرو اتحادیه را ندارند، ارائه می کند. این اصلاحات همچنین شامل توزیع "عادلانه" مهاجران در کشورهای مختلف اتحادیه اروپا است که باید بار کشورهای "خط اول" را که با هجوم مهاجران غیرقانونی مواجه هستند کاهش دهد.
با این حال، همه در اروپا با این طرح موافق نیستند. بنابراین، وزیر امور خارجه و روابط اقتصادی خارجی هنگری، پیتر سییارتو، گفت که هنگری علیرغم پیمان جدید، اجازه ورود مهاجران غیرقانونی را نخواهد داد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала