جبهه مقاومت: 5 طالب را در کابل در دو یورش کشته و زخمی کردیم

© National Resistance Front of Afghanistanکشته شدن بیش از 300 جنگجوی طالبان در درگیری با جبهه مقاومت 
کشته شدن بیش از 300 جنگجوی طالبان در درگیری با جبهه مقاومت  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 30.03.2024
عضو شوید
جبهه مقاومت ملی با نشر دو خبرنامه ای از کشته وز خمی کردن 5 جنگجوی گروه طالبان در دو یورش نیروهای این جبهه در کابل خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک، جبهه مقاومت ملی دیشب با نشر خبرنامه ای نوشت: "نیروهای جبهه مقاومت ملی، نزدیکای ساعت 7 امشب، 10 حمل، بر یک محل بازرسی ملیشه‌های گروه تروریستی طالبان در جوار پل کوته‌سنگی از مربوطات حوزه پنجم امنیتی شهر کابل حمله کردند که در نتیجه آن، 2 طالب تروریست هلاک و یک تروریست دیگر زخمی شدند".
در خبرنامه ای دیگر این جبهه نوشته است: "نیروهای جبهه مقاومت ملی، ساعت 7:35 امشب، 10 حمل، بر یک محل بازرسی ملیشه‌های گروه تروریستی طالبان در نزدیکی لیسه حبیبیه از مربوطات حوزه هفتم امنیتی شهر کابل حمله کردند که در نتیجه آن، 1 طالب تروریست هلاک و یک تروریست دیگر زخمی شدند".
کشته شدن بیش از 300 جنگجوی طالبان در درگیری با جبهه مقاومت  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 28.03.2024
جبهه مقاومت: 5 طالب را در کابل و غور کشتیم
این جبهه خاطر نشان کرده است: "در این عملیات ها به نیروهای جبهه مقاومت ملی آسیبی نرسیده است".
این جبهه تاکید کرده است: "نیروهای جبهه مقاومت ملی، یورش های خود را با هدف نابودی تروریستان و بر چیدن بساط ظلم و شرارت رژیم تروریستی و سفاک طالبان در مناطق مختلف کشور طرح و اجرا می‌کنند".
یادآوری می کنیم، که یادآوری می کنیم، که گروه طالبان پس از یک معامله پیچیده و پنهان با امریکا در دوحه پایتخت قطر، در پانزدهم ماه اگوست سال 2021 کنترل افغانستان را به دست گرفت و از آن زمان تاکنون با رفتار تندروانه شهروندان افغانستان به ویژه بانوان را به تنگنا قرار داده است.
با وجود اعلان بخشش عمومی از سوی رهبر این گروه، اما جنگجویان این گروه تاکنون بیش از دو هزار نظامیان و کارمندان حکومت پیشین را زندانی، شکنجه و کشته اند.
در ماه های پسین یورش های جبهه های مخالف گروه طالبان بر جنگجویان این گروه افزایش پیدا کرده و تاکنون صدها تن از جنگجویان این گروه در یورش های جبهه های مخالف این گروه کشته و زخمی شده اند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала