پوتین گفت که نیروهای مسلح روسیه تجربه عظیم به دست آورده اند

© Sputnik / Maksim Blinov /  مراجعه به بانک تصاویر Президент РФ Владимир Путин обращается с посланием к Федеральному Собранию
Президент РФ Владимир Путин обращается с посланием к Федеральному Собранию - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 29.02.2024
عضو شوید
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت که نیروهای مسلح روسیه تجربه عظیم به دست آورده اند، این در مورد تعامل همه انواع و شاخه های ارتش صدق می کند.
به گزارش اسپوتنیک، قوایی مسلح ما تجربه رزمی عظیم را به دست آورده اند. این به تعامل انواع و شاخه های نیروها، تکتیک های مدرن و هنر عملیاتی مربوط می شود. یک کهکشان کامل از قوماندانان با استعداد رشد کرده و آموزش دیده اند، که از مردم مراقبت می کنند، با شایستگی آنها را انجام می دهند.
پوتین در جریان سخنرانی سالانه خود در مجلس فدرال گفت: وظایف خود را انجام دهند، از تجهیزات جدید استفاده کنند و وظایف محول شده را با موفقیت حل کنند.
وی خاطرنشان کرد: این امر در تمام سطوح از سطح بالا عالی و عملیاتی تا بالاترین سطح مدیریتی رعایت می شود.
طبق قانون اساسی، رئیس جمهور روسیه سالانه با پیامی در مورد وضعیت کشور و جهت گیری های اصلی سیاست داخلی و خارجی در مجلس فدرال سخنرانی می کند. خطاب ریاست جمهوری بردار توسعه کشور را تعیین می کند و قاعدتاً مبنای قوانین و احکام قرار می گیرد.
Прямая линия и большая пресс-конференция президента РФ В. Путина - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 29.02.2024
بدون روسیه قوی نظم جهان پایدار غیر ممکن است
پوتین شخصاً روی متن پیام کار می کند. رئیس جمهور در روزهای منتهی به اعلامیه خود، روزانه ده ها تماس تلفنی و شخصی با ماهیت کاری - با وزرا، معاونان نخست وزیر، روسای ادارات و دستیاران اداری- برقرار می کند.
به عنوان یک قاعده، رئیس جمهور یک ساعت یا کمی بیشتر را برای خواندن پیام خود به مجلس فدرال اختصاص می دهد. سخنرانی پوتین در سال 2023 یک ساعت و 45 دقیقه به طول انجامید، این اولین سخنرانی از زمان آغاز عملیات ویژه بود و به یکی از طولانی ترین سخنرانی های رئیس جمهور در پارلمان تبدیل شد. و پیام پوتین قبل از آخرین انتخابات ریاست جمهوری در سال 2018 ریکارد طولانی ترین مدت بود؛ این پیام چیزی بیش از 1 ساعت و 55 دقیقه طول کشید. کوتاه ترین پیام مربوط به سال 2005 بود؛ پوتین حدود 48 دقیقه طول کشید تا آن را اعلام کند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала