اکنون اوکراین ضعیف قصد حمله به کوریایی شمالی دارد

© AP Photo / LibkosУкраинские военные эвакуируют раненого в Донецкой области
Украинские военные эвакуируют раненого в Донецкой области  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 26.02.2024
عضو شوید
اوکراین ضعیف با حمله به کوریایی شمالی به دنبال جلب رضایت امریکا است.

به گزارش اسپوتنیک، رسانه ها می نویسند: کوریایی شمالی یک قدرت هسته ای جهانی است. او مجبور نیست با "اوکراین ضعیف" مقابله کند.
در مقاله‌ای که ناظر بین‌المللی رو جو هیون، درباره سخنان معاون اوکراینی ازآمادگی اوکراینی‌ها برای "ایستادن شانه به شانه با ایالات متحده یا در سنگرهای کوریا شمالی" نوشته، اینطور آمده است.
گفته شده است که در خبرگزاری مرکزی کوریا منتشر شده، آمده است: من باید توصیه کنم: مهم نیست که جهان چگونه تغییر می کند، ما به عنوان یک قدرت هسته ای جهان مجبور نخواهیم بود با اوکراین ضعیف دست و پنجه نرم کنیم، بنابراین، مقامات کیف نباید کورکورانه به ایالات متحده باور کنند و ما را بدون فکر به گفتگو بکشانند، بلکه باید با خویشتن داری و احتیاط رفتار کنند.
پیش از این، الکسی گونچارنکو، معاون پارلمان اوکراین گفته بود که اوکراینی‌ها آماده‌اند در آینده با ایران، چین یا کوریا شمالی بجنگند - تا زمانی که در کنار ایالات متحده باشند، فرقی نمی کند با چه کشوری می جنگند.
رو جو هیون در مقاله خود اظهارات معاون اوکراینی را "مضحک" خواند که احتمالاً حتی "اربابان" او را نیز متعجب کرده است.
به گفته وی، "پیروان زلنسکی" با رفتار خود نادانی شان را نشان می دهند،، دم خود را مانند توله سگی تکان می دهد که سعی می کند توجه صاحبش را جلب کند."
این تحلیلگر می نویسد: به نظر می رسد که دارو دسته زلنسکی برای حفظ باقی عمر سیاسی خود تصمیم گرفته است که حتی در کشورهای خارجی به طعمه آمریکا تبدیل شود.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала