ترامپ: ایالات متحده امریکا نباید احمق باشد

© AP Photo / Evan Vucciترامپ وبلاگ شخصی خود در وب سایتش را برای همیشه بست
ترامپ وبلاگ شخصی خود در وب سایتش را برای همیشه بست - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 11.02.2024
عضو شوید
دونالد ترامپ طی بیانیه مهم در مورد روسیه، کاخ سفید را تکان کرد. او گفت که به هیچ وجهی در قالب کمک های خارجی به هیچ کشور خارجی داده نمی شود.
به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق امریکا گفت که ایالات متحده باید اعطای پول به کشورهای خارجی را متوقف کند و تمام کمک های خارجی خود را به قالب وام منتقل کند.
این ایده در بحبوحه بحث در سنا درباره لایحه اختصاص 95 میلیارد دالر برای حمایت از اوکراین، اسرائیل و تایوان در شبکه های اجتماعی مطرح شد.
ترامپ خطاب به سنا گفت: "سنا، می شنوید؟ به هیچ وجهی کمک های خارجی به کشور های خارجی داده نمی شود مگر به صورت وام - نه بلاعوض. وام ممکن است با شرایط بسیار مطلوب، بدون بهره و برای مدت نامحدود باشد، اما باید یک وام باشد".
بر نظر وی، ایالات متحده باید بتواند به بازگشت وجوه امیدوار باشد، در صورت که کشور این وجوه را دریافت کرده دنبال کردن سیاست های ضد امریکایی را آغاز کند یا به طور غیرمنتظره ثروتمند شود.
ترامپ که دوباره نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده است، افزود: "ما نباید دوباره بدون امید به بازگشت پول خود یا بدون هیچ گونه محدودیت کمک مالی به کشورهای دیگر بکنیم. ایالات متحده دیگر نباید احمق باشد."
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала