جبهه آزادی: در دو یورش پنج طالب را در بغلان کشتیم + ویدیو

© Freedom Front's Twitterیورش راکتی جبهه آزادی بالای قطعه واکنش سریع طالبان در کاپیسا
یورش راکتی جبهه آزادی بالای قطعه واکنش سریع طالبان در کاپیسا  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 29.11.2023
عضو شوید
جبهه آزادی با نشر دو خبرنامه ای از کشتن پنج جنگجوی گروه طالبان در ولایت بغلان از سوی نیروهایش خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک، جبهه آزادی شام دیروز با نشر دو خبرنامه از کشتن پنج جنگجوی گروه طالبان خبر داده و نوشت: "ساعت ۶:۳۰ دقیقه شام امروز مؤرخ ۷ قوس ۱۴۰۲ چریک های جبهه آزادی با انجام عملیات اوپراتیفی بالای دروازه اداره شهری استخبارات پلخمری (PRT) پیشین که اکنون به شکنجه‌گاهِ مردم بویژه نیرو های امنیتی پیشین بدل شده است را هدف قرار داده اند".
این جبهه افزوده است :"در این یورش سه طالب مسلح هلاک و یک تن دیگر از این ملیشه های مزدور زخمی شده اند".
این جبهه همچنان در خبرنامه ای دوم از یورش دیگری در این ولایت بر جنگجویان گروه طالبان خبر داده نوشته است: "ساعت ۷:۵ دقیقه شام امروز مؤرخ ۷ قوس ۱۴۰۲چریک های جبهه آزادی افغانستان بالای ایست بازرسی طالبان اشغالگر واقع بندر مزار شریف شهر پلخمری حمله‌ور شده دو طالب مستقر در این پوسته را کشتند".
یادآوری می کنیم، که گروه طالبان پس از یک معامله پیچیده و پنهان با امریکا در دوحه پایتخت قطر، در پانزدهم ماه اگوست سال 2021 کنترل افغانستان را به دست گرفت و از آن زمان تاکنون با رفتار تندروانه شهروندان افغانستان به ویژه بانوان را به تنگنا قرار داده است.
اکنون اگرچه در افغانستان همه ظواهر اسلامی برقرار و محفوظ است و نمازهای جماعت و نماز جمعه از دیگر زمان ها بیشتر برقرار است و صدای اذان بلند و حتی گسترده تر از دوره های پیشین است، منتها ترس ووحشت حاکم بر جامعه استوار، فقر در حال گسترش، درونمایه اسلام یعنی عدالت و رعایت حقوق مردم و آنچه اسلام برای آنها ظهور کرد، وجود ندارد.
در ماه های پسین یورش های جبهه های مخالف گروه طالبان بر جنگجویان این گروه افزایش پیدا کرده و تاکنون صدها تن از جنگجویان این گروه در یورش های جبهه های مخالف این گروه کشته و زخمی شده اند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала