- اسپوتنیک افغانستان  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه 24 فبروری عملیات ویژه خود را در اوکراین آغاز کرد. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، هدف این عملیات را "محافظت از افرادی عنوان کرد که در طول هشت سال گذشته توسط رژیم کی‌یف تحت شکنجه و جنایت قرار گرفته اند" .

وزارت دفاع روسیه: یک پهپاد بر فراز منطقه بریانسک رهگیری و منهدم شد

© Sputnik / Stanislav Krasilnikov /  مراجعه به بانک تصاویر وزارت دفاع روسیه: یک پهپاد بر فراز منطقه بریانسک رهگیری شد
وزارت دفاع روسیه: یک پهپاد بر فراز منطقه بریانسک رهگیری شد - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 21.11.2023
عضو شوید
تجهیزات جنگ الکترونیک یک پهپاد اوکراینی را در منطقه بریانسک منهدم کرده است، تلفات یا تخریبی برجای نمانده است.
به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه گزارش داد سیستم های دفاع هوایی یک هواپیمای بدون سرنشین اوکراینی را بر فراز قلمرو منطقه بریانسک رهگیری کردند.
پیش از این، الکساندر بوگوماز، فرماندار منطقه گزارش داده بود که تجهیزات جنگ الکترونیک یک پهپاد اوکراینی را در منطقه بریانسک منهدم کرده است، تلفات یا تخریبی برجای نمانده است.
در بیانیه منتشره وزارت دفاع روسیه آمده است: "بامداد روز 21 نوامبر (سه شنبه)، تلاش رژیم کی‌یف برای انجام یک حمله تروریستی با استفاده از یک پهپاد به قلمرو فدراسیون روسیه خنثی شد. سیستم‌های دفاع هوایی در حال انجام وظیفه هواپیمای بدون سرنشین اوکراینی را بر فراز قلمرو منطقه بریانسک رهگیری و نابود کردند".
گفتنی است، نیروهای مسلح اوکراین به طور منظم مناطق مرزی روسیه را گلوله باران می کنند، حملات هواپیماهای بدون سرنشین و خرابکاری انجام می شود.در مناطق کورسک و بلگورود سطح زرد خطر تروریستی اعلام شده است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала