اولین فضانورد پاکستانی به فضا رفت

© AP Photo / Virgin GalacticVirgin Galactic
Virgin Galactic - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 06.10.2023
عضو شوید
ویرجین گالاکتیک چهارمین پرواز تجاری زیر مداری را انجام داد.
به گزارش اسپوتنیک، ویرجین گالاکتیک Virgin Galactic چهارمین پرواز گردشگران خود را به سمت مرزهای فضا راه اندازی کرد
این شرکت گزارش داد که برای اولین بار، یک فضانورد از پاکستان از مرز فضا بازدید کرد. ویرجین گالاکتیک Virgin Galactic پرتاب دیگری از فضاپیمای زیرمداری VSS Unity انجام داده است؛
هواپیمای حامل VMS Eve با فضاپیمای زیرمداری VSS Unity متصل به آن از فرودگاه فضایی نیومکزیکو به فضا پرتاب شد. 45 دقیقه پس از پرتاب، دستگاه یونیتی از هواپیمای حامل خود جدا شد و سپس با نیروی خود به پرواز خود تا مرز فضا ادامه داد و پس از آن در حالت پرواز با هواپیما به زمین بازگشت.
Exciting news involving Virgin Galactic and The Boeing Company - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 15.02.2022
شرکت ویرجین گلکتیک از پیش سفارش تکت برای پرواز به فضا خبر داد
فضانورد زیرمداری در مرزهای فضا دارای چهار خدمه بود، از جمله بت موزس، مربی فضانورد، که برای ویرجین گالاکتیک کار می کند، و شامل گردشگران فضایی از ایالات متحده، بریتانیا و پاکستان بود. این شرکت گفت: "فضانورد شماره 019 از پاکستان اولین فردی از این کشور بود که به فضا پرواز کرد.
اولین پرواز زیر مداری سرنشین دار VSS Unity در جولای 2020 انجام شد، خدمه شامل مالک این شرکت، میلیاردر بریتانیایی ریچارد برانسون بود. پس از این پرواز، Virgin Galactic خود را به عنوان "اولین سرویس فضایی تجاری جهان" (مشابه یک شرکت هواپیمایی) معرفی کرد که هدف آن "معرفی عشق و هیجانی است که پرواز فضایی به مردم سرتاسر جهان می دهد."
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала