- اسپوتنیک افغانستان  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه 24 فبروری عملیات ویژه خود را در اوکراین آغاز کرد. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، هدف این عملیات را "محافظت از افرادی عنوان کرد که در طول هشت سال گذشته توسط رژیم کی‌یف تحت شکنجه و جنایت قرار گرفته اند" .

سخنان یک سرباز اسیر درباره ای گریز سربازان اوکراینی از سنگر

© AP Photo / LibkosУкраинские военнослужащие на линии фронта. Архивное фото
Украинские военнослужащие на линии фронта. Архивное фото - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 30.09.2023
عضو شوید
یک رزمنده اسیر شده نیروهای مسلح اوکراین درباره ای ده ها گریزی به دلیل وضعیت جبهه صحبت کرد.
به گزارش اسپوتنیک، یک جنگجوی نیروهای مسلح اوکراین که در جهت زاپروژیااسیر شده بود به اسپوتنیک درباره ای ده ها گریزی به دلیل وضعیت جبهه و دروغ های فرماندهان روشنگری کرد.
زندانی گفت: "روحیه کمتر از حد متوسط ​​است. شبهاتی وجود دارد (که یگان در نبرد خواهد مرد)، اما آنها (فرماندهی) به ما اطمینان می دهند، صحبت می کنند و به نوعی برای آنها نتیجه می دهد. مردم می مانند. آنها به آنها اعتماد دارند، اما همه چیز کاملا برعکس اتفاق می افتد".
او توضیح داد، که تصمیم به گریز از سوی کسانی گرفته می شود که پیش از این در جنگ بوده اند و با تصویر واقعی آنچه در حال رخ دادن است روبرو هستند.
زندانی افزود: "چیزی نگفتند. آنها چندین روز ودکا نوشیدند، سپس برگشتند، وسایل خود را جمع کردند و پنهانی رفتند. شماری آنها به اندازه کافی بود. مطمئنا بیش از ده شاید حدود 50. خیلی ها رفتند. دور می زنند و فقط احتمالاً از درک دروغگویی مدیریت آنها می روند. تمام صحبت های آنها درست نیست. مردم فکر می کنند و می فهمند که این فقط یک چرخ گوشت است. تو فقط خواهی مرد و بس".
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала