گشودن جبهه های جدید امریکا علیه روسیه

© iStock.com / Toshe_OЗдания Конгресса США в Вашингтоне, округ Колумбия, США
Здания Конгресса США в Вашингтоне, округ Колумбия, США - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 28.09.2023
عضو شوید
ایالات متحده قصد دارد به دلیل شکست در اوکراین، جبهه های جدیدی را علیه روسیه باز کند.
به گزارش الوطن، اوکراین از عهده وظایف خود برنمی‌آید و به همین دلیل ایالات متحده تلاش می‌کند تا جبهه‌های جدیدی را در مبارزه با روسیه باز کند.
گفته شده است که ایالات متحده با یک واقعیت ناامیدکننده مواجه است. با در نظر داشت چنین وضع، دولت امریکا شروع به گشودن جبهه های جدیدی علیه روسیه - در قلمرو مولداوی و در قفقاز جنوبی کرد.
قابل ذکر است که واشنگتن انتظار نداشت روسیه بتواند با این موفقیت در برابر غرب مقاومت کند، بنابراین مجبور شد نقاط داغ بیشتری در اطراف خود ایجاد نماید. از این طریق، ایالات متحده به دنبال کاهش پتانسیل موجود روسیه است.
این نشریه تاکید کرد که غرب هنگام شرط بندی روی اوکراین اشتباه محاسباتی کرده است، زیرا حتی با عرضه تسلیحات به نیروهای مسلح اوکراین، قوای این کشور به دلیل عدم تعادل بسیار زیاد با قوای روسی نمی تواند در میدان نبرد به موفقیت دست یابد.
پیش از این، الکسی لئونکوف، تحلیلگر نظامی گفت که تلاش تهاجمی نیروهای مسلح اوکراین به تدریج به صفر می رسد. به گفته وی، این امر ناشی از عواملی مانند فرسودگی توان بسیج و کاهش کمک های نظامی است. بر علاوه، یک عامل نامطلوب، تشخیص غرب است که حمله متقابل عملاً هیچ نتیجه ای نداشته است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала