جبهه مقاومت: معاون اداره تحقیقات جنایی فرماندهی پولیس طالبان کابل را کشتیم

© National Resistance Front of Afghanistanکشته شدن بیش از 300 جنگجوی طالبان در درگیری با جبهه مقاومت 
کشته شدن بیش از 300 جنگجوی طالبان در درگیری با جبهه مقاومت  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 28.09.2023
عضو شوید
جبهه مقاومت ملی افغانستان از کشتن سه جنگجوی گروه طالبان از سوی نیروهایش در کابل خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک، جبهه مقاومت ملی افغانستان با نشر خبرنامه ای در برگه ای ایکس نوشت: "در یورش نیروهای جبهه مقاومت ملی در کابل، سه طالب تروریست، به‌شمول معاون اداره تحقیقات جرایم جنایی فرماندهی پولیس کابل که هم‌زمان مدیر اداره استخبارات کابل نیز بود، به هلاکت رسیدند".
این جبهه در ادامه نوشته است: "نیروهای جبهه مقاومت ملی، نزدیکای ساعت ۹:۳۰ امشب، چهارشنبه ۵ میزان، با افراز کمین موفق شدند تا قاری بسم‌الله یک تن از فرماندهان ظالم و خون‌خوار گروه تروریستی طالبان را که پسین ها هم‌زمان در سمت‌های معاون اداره تحقیقات جنایی فرماندهی پولیس کابل و مدیر اداره استخبارات این ولایت کار می‌کرد، با دو تن از نگهبانانش به هلاکت برسانند".
این جبهه افزوده است: "این کمین در ساحه قلعه مرادبیک شهرستان/ولسوالی شکردره ولایت کابل توسط نیروهای جبهه مقاومت ملی در نزدیکی خانه‌ قاری بسم‌الله افراز شده بود و نیروهای مقاومت ملی حدود نیم ساعت با طالبان تروریست درگیری داشتند که در آن نیز به دشمن تلفاتی وارد گردید".
در پایان این خبرنامه آمده است: "در این عملیات به نیروهای دلیر جبهه مقاومت ملی آسیبی نرسیده است. نیروهای جبهه مقاومت ملی جهت نجات مردم و کشور از چنگ گروه تروریستی، حملات هدفمند خود را در مناطق مختلف کشور طرح و اجرا می‌کنند".
یادآوری می کنیم، که در ماه های پسین یورش های نیروهای جبهه آزادی و جبهه مقاومت بر جنگجویان گروه طالبان در بیشتر ولایت های افغانستان افزایش پیدا کرده است و تاکنون بیش از سه صد جنگجوی گروه طالبان کشته و زخمی شده است. گروه طالبان هم مانند همیشه پس از هر عملیات جبهه های مخالف اش دست به دستگیری باشندگان همان منطقه می زنند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала