کلوپ ویدیو

جزئیات تسلیم شدن گروهی سربازان اوکراینی در منطقه عملیات ویژه + ویدیو

© AFP 2023 / Anatolii StepanovРаненые военнослужащие ВСУ
Раненые военнослужащие ВСУ  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 27.09.2023
عضو شوید
یک منبع از تسلیم گروهی از جنگنده های نیروهای مسلح اوکراین در جهت سواتوفسکی خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک، به نقل از یک منبع آگاه، گروهی از جنگنده های نیروهای مسلح اوکراین در مسیر سواتوو-کرمنایا به ارتش روسیه تسلیم شدند و جعبه های مهمات را با خود آوردند.
این فیلم که از طریق یک دستگاه دید در شب در تاریکی گرفته شده است، نشان می دهد که چگونه یک سرباز اوکراینی با تکه ای از مواد رنگ روشن به جاده می آید و آن را مانند یک پرچم سفید تکان می دهد که نشان دهنده قصد او برای تسلیم است. سپس دو نفر از همکارانش از چمن های بلند بیرون می آیند و یک جعبه مهمات حمل می کنند و در جاده می گذارند. پس از این، آنها به داخل چمن می روند و با جعبه دوم برمی گردند، سپس دو نفر دیگر را به همین ترتیب می آورند.
این منبع گفت: "در جهت سواتوو-کرمنایا، با استفاده از یک کانال ارتباطی باز، با نامیدن علامت تماس "ولگا"، که در فرکانس باز "149.200" است، سه سرباز از نیروهای مسلح اوکراین تسلیم شدند و آنها نیز مهمات را بیرون آوردند. با تسلیم شدن، آنها آنچه را که به عنوان غنائم (مهمات) داشتند، بیرون آوردند."
وی افزود که پس از تحویل غنائم، از طریق کانال رادیویی یک نقطه خروجی دیگر نیز به آنها اختصاص داده شد و در آنجا تسلیم ارتش روسیه شدند.
این اولین بار نیست که پرسنل نظامی اوکراین با استفاده از فرکانس رادیویی باز و علامت تماس "ولگا" تسلیم می شوند. یک هفته پیش، چندین سرباز نیروهای مسلح اوکراین در خط مقدم در دونتسک تسلیم شدند و تقریباً در همان زمان، در جهت سواتوو، سربازان اوکراینی داوطلبانه سلاح های خود را در همان فرکانس رادیویی زمین گذاشتند.
فرکانس 149.200 که در آن پرسنل نظامی اوکراینی که مایل به تسلیم هستند می توانند با علامت تماس "ولگا" روی آنتن بروند، در ماه جولای ظاهر شد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала