پایان سفر کیم جونگ اون در روسیه + ویدیو

© Sputnik / Vitaliy Ankov /  مراجعه به بانک تصاویر Председатель государственных дел КНДР Ким Чен Ын во время отправления с железнодорожной станции "Артем - Приморский 1"
Председатель государственных дел КНДР Ким Чен Ын во время отправления с железнодорожной станции Артем - Приморский 1 - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 17.09.2023
Telegram
رهبر کوریای شمالی در پایان سفرش در فدراسیون روسیه در پریموریه از سوی مقام های روسیه همراهی و بر قطار زرهی اش سوار شد.
به گزارش اسپوتنیک، مقام های پریموریه، کیم جونگ اون رهبر کوریای شمالی را که در حال پایان سفر خود به روسیه بود، از ایستگاه راه آهن آرتم همراهی کردند؛ و قطار زرهی او به سوی کوریای شمالی به راه افتاد.
مراسم بدرود گویی با رهبر کوریای شمالی در ایستگاه آرتم پریمورسکی 1جایی که قطار زرهی کیم جونگ اون پیش از این پارک شده بود، برگزار شد.
فاصله آرتیوم تا ایستگاه خاسان در مرز کوریای شمالی بیش از 200 کیلومتر است. زمان سفر با قطار چندین ساعت طول می کشد.
برای همراهی کیم، جلوی قطار زرهی فرش سرخ پهن شده بود. در سکو، کاروان رهبر کوریای شمالی با یک گروه از گارد افتخاری منطقه نظامی شرقی روبرو شد، ارکستر نظامی مقر ناوگان اقیانوس آرام یک راهپیمایی ضد نگهبانان اجرا کرد و سپس سرودهای ملی کوریای شمالی و فدراسیون روسیه را اجرا کرد. پس از آن دیمیتری پرتسف به همراه کیم تا قطار او را همراهی کرد.
در هنگام اجرای سرودهای فدراسیون روسیه و کوریای شمالی، رهبر جمهوری و وزیر منابع طبیعی فدراسیون روسیه، الکساندر کوزلوف، روبه روی ارکستر ایستاد.
رهبر کوریای شمالی توسط الکساندر کوزلوف وزیر، الکساندر ماتسگورا سفیر روسیه در کوریای شمالی و فرماندار پریموریه الیگ کوژیمیاکو بدرقه شد.
همراهان با کیم صحبت کردند، او دستان آنها را تکان داد و به داخل قطار رفت و دستش را برای خداحافظی تکان داد و کف دست راست خود را به پیشانی اش در یک سلام نظامی گذاشت.
در این زمان لیموزین رهبر کوریای شمالی وارد یکی از واگن های قطار شد. قطار ایستگاه را به سوی راهپیمایی "وداع اسلاو" ترک کرد.
Отбытие Ким Чен Ына из Пхеньяна в РФ - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 12.09.2023
نخستین نگاره از پذیرایی "کیم جونگ اون" در خاک روسیه + ویدیو
یادآوری می کنیم، که کیم جونگ اون رهبر کوریای شمالی برای اولین بار از سال 2019 به روسیه سفر کرد. وی روز سه شنبه با قطار زرهی خود وارد پریموریه شد و در ایستگاه خاسان با رئیس کمیسیون بین دولتی فدراسیون روسیه و کوریای شمالی، الکساندر کوزلوف وزیر منابع طبیعی فدراسیون روسیه و الیگ کوژمیاکو فرماندار پریموریه دیدار کرد. رهبر کوریای شمالی روز چهارشنبه با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در فضاپیمای وستوچنی گفتگو کرد. او روز جمعه از کارخانه هوانوردی کمسمولسکا نا امور -به نام یوری گاگارین بازدید کرد و در آنجا داخل هواپیمای سوپرجت 100 را مشاهده کرد. سپس یک برنامه نمایشی از جنگنده سوخو-35برای او انجام شد که در آن هواپیما مانورهای آکروباتیک را در آسمان نشان داد.
روز شنبه، رهبر کوریای شمالی با قطار وارد پریموریه شد. وی در فرودگاه کنویچی با بمب افکن حامل موشک راهبردی ابر صوت تو-160، بمب افکن حامل موشک راهبردی توربوپراپ تو-95MSو بمب افکن حامل موشک ابرصوت دوربرد تو-22M3آشنا شد. کیم و سرگئی شایگو، رئیس وزارت دفاع روسیه که با مهمان افتخاری دیدار کردند، مدل‌های مدرن هوانوردی عملیاتی-تاکتیکی نیروهای هوافضای روسیه را دریافت کردند. افزون بر این، شایگو سامانه موشکی روسی کینژال را در ناو موشک انداز میگ-31I در فرودگاه کنویچی به رهبر کوریای شمالی تقدیم کرد. کیم جونگ اون با هواپیمای مسافربری دوربرد روسیه تو-214 آشنا شد. سپس در ولادی وستوک، ناوچه مارشال شاپوشنیکف به کیم جونگ اون نشان داده شد و سیستم های کنترل موشک مدرن به نمایش گذاشته شد. شامگاه شنبه، رهبر کوریای شمالی در رقص باله "زیبای خفته" در صحنه پریمورسکی تئاتر ماریینسکی شرکت کرد.
صبح یکشنبه، رهبر کوریای شمالی وارد جزیره راسکی شد و از پردیس فیفو و نمایشگاه "خیابان شرق دور" که به عنوان بخشی از EEF-2023افتتاح شد، بازدید کرد. او در آنجا با دانشجویان دانشگاه کوریای شمالی صحبت کرد. سپس رفیق کیم نمایشی از پستانداران دریایی را در آکواریوم پریمورسکی تماشا کرد و نمایشگاه های آن را بررسی کرد. پس از آن، رهبر کوریای شمالی از شرکت یکی از ساکنان آسیز که در زمینه تولید مواد خام و افزودنی های غذایی "آرنیسا" مشغول است بازدید کرد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала