در نزدیکی ها بایدن برطرف خواهد شود

© Sputnik / Pavel Bednyakov /  مراجعه به بانک تصاویر بایدن اوکراینی ها را ایرانی ها خواند
بایدن اوکراینی ها را ایرانی ها خواند - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 08.09.2023
Telegram
کنگرس امریکا تاریخ های احتمالی رای گیری برای استیضاح بایدن را اعلام کرد که ممکن است در اواسط سپتامبر برگزار شود.
به گزارش اسپوتنیک، جیمز کامر، رئیس کمیته نظارت مجلس نمایندگان در مصاحبه با نیوزمکس گفت، رای گیری در مورد استیضاح جو بایدن، رئیس جمهور امریکا ممکن است در اواسط ماه جاری برگزار شود.
پیشتر، مارجوری تیلور گرین، نماینده کنگرس امریکا گفته بود که اکثریت اعضای مجلس نمایندگان امریکا آماده حمایت از ابتکار عمل برای آغاز تحقیقات به عنوان بخشی از روند استیضاح جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا هستند.
جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 07.09.2023
بایدن ناگهان از مراسم مهم فرار کرد
کامر گفت: "من فکر می کنم مجلس نمایندگان در ماه سپتامبر رای خواهد داد. همه چیز به کوین مک کارتی، رئیس مجلس پایین کنگرس بستگی دارد، ما چندین بار با او صحبت کردیم." به نظر، جمهوری خواهان آرای کافی برای شروع تحقیقات دارند.
وی افزود که تحقیقات احتمالی می تواند اطلاعات مفیدی را از سازمان های فدرال مانند آرشیو ملی و خدمات عایدات داخلی ارائه کند.
کومر همچنین تاکید کرد که اطلاعات مربوط به ارتباطات بایدن با پسرش هانتر با نام مستعار در مورد معاملات تجارتی خارجی نقش تعیین کننده ای در روحیه اعضای حزب جمهوری خواه در مورد چشم انداز تحقیقات داشته است.
کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان امریکا، پیشتر از رای گیری برای آغاز تحقیقات استیضاح بایدن در بحبوحه گزارش هایی مبنی بر اینکه ممکن است بدون رأی گیری آغاز شود، حمایت کرده بود.
مک کارتی گزارش داد که اطلاعات جمع آوری شده توسط جمهوری خواهان به آنها اجازه می دهد تا مسئله استیضاح بایدن را مطرح کنند. به گفته وی، خانواده رئیس جمهور امریکا درگیر "فرهنگ فساد" هستند.
مک کارتی اظهار داشت که تحقیقات درباره دخالت ادعایی در فساد رئیس جمهور ایالات متحده و پسرش هانتر بایدن، نیاز به آغاز استیضاح رئیس دولت را دیکته می کند. همانطور که یکی از اعضای ارشد کنگره خاطرنشان کرد، چنین رویه ای توانایی قانونگذار ایالات متحده را برای جمع آوری اطلاعات لازم برای تحقیق درباره رئیس جمهور افزایش می دهد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала