وزیر خارجه روسیه در سازمان ملل سخنرانی خواهد کرد

© Sputnik / Ministry of Foreign Affairs of Russian Federation /  مراجعه به بانک تصاویر Министр иностранных дел РФ Сергей Лавров на саммите БРИКС в ЮАР
Министр иностранных дел РФ Сергей Лавров на саммите БРИКС в ЮАР - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 02.09.2023
Telegram
لاوروف وزیر خارجه روسیه در جریان بحث سیاسی عمومی مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی می کند.
به گزارش اسپوتنیک، سرگئی لاوروف، رئیس وزارت امور خارجه روسیه در مجمع عمومی سازمان ملل که از 19 تا 26 سپتمبر در نیویورک برگزار می شود سخنرانی خواهد کرد. این خبر در سایت وزارت امور خارجه روسیه منتشر شده است.
در این بیانیه آمده است: "لاوروف در جریان بحث سیاسی عمومی مجمع عمومی سازمان ملل که از 19 تا 26 سپتمبر برگزار می شود، سخنرانی خواهد کرد و همچنین در تعدادی از نشست های دوجانبه و رویدادهای چند جانبه شرکت خواهد کرد."
وزارت خارجه روسیه اضافه کرد: در نشست آینده مجمع عمومی سازمان ملل، طرف روسیه "برای بازیابی نقش سازمان ملل به عنوان مکانیسم هماهنگ کننده مرکزی در تأمین و هماهنگی منافع همه کشورها" صحبت خواهد کرد.
Политик Дональд Трамп на фоне американского флага  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 02.09.2023
نظرسنجی: 60 درصد جمهوری خواهان آماده حمایت از ترامپ در انتخابات مقدماتی هستند
همچنین خاطرنشان می‌شود که در این نشست، هیئت به ریاست لاوروف به همراه همفکران خود، پروژه‌هایی در زمینه کنترول تسلیحات، جلوگیری از نظامی‌سازی فضای بیرونی، شکل‌گیری قوانین رفتار جهانی در فضای اطلاعاتی و مقابله با قهرمان سازی نازیسم ارائه خواهد کرد.
پیش از این مشخص شده بود که ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در نشست مجمع عمومی سازمان ملل در 19 سپتمبر سخنرانی خواهد کرد. همچنین سخنرانی سران هنگری، ترکیه، قزاقستان، ازبکستان و افریقای جنوبی در این روز برنامه ریزی شده است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала