ترامپ: امریکا درحال تبدیل شدن به یک جمهوری کیله با رهبری فاشیست‌ها است

© Carlos Barriaترامپ: بایدن حق ندارد ادعای پیروزی در انتخابات را مطرح کند
ترامپ:  بایدن حق ندارد ادعای پیروزی در انتخابات را مطرح کند - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 31.08.2023
Telegram
ترامپ دوسیه‌های جنایی علیه خود را مداخله در انتخابات و کارمندان دولت را "باندیت های فاشیست" و سبک مدیریت دولت را "فاشیستی" نامید.
به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق امریکا در ادامه حملات لفظی درباره دولت "جو بایدن"‌ رئیس جمهور کنونی این کشور، او و تیمش را "راهزنان فاشیست" توصیف کرد.
ترامپ در پیامی ویدئویی با بیان اینکه امریکا روزهای تیره و تاری را می‌گذارند، گفت که دولت بایدن، این کشور را تک‌محصولی و اقتصاد آن را وابسته به دیگران کرده است.
وی توضیح داد: "امریکا در حال تبدیل شدن به یک جمهوری موز-فروش است. این چیزی است که وقتی مخالفان سیاسی محاکمه می‌شوند اتفاق می‌افتد. روزهای تاریکی را در امریکا می‌گذرانیم".
ترامپ وبلاگ شخصی خود در وب سایتش را برای همیشه بست - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 31.08.2023
طرح قتل دونالد ترامپ آماده است
این تاجر و سیاستمدار امریکایی، با بیان اینکه بایدن عقل خود را از دست داده، پرونده‌های کیفری علیه خود را مداخله در انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 این کشور توصیف کرد.
ترامپ پیش از این نیز با بیان اینکه رئیس جمهور کنونی امریکا از هر نظر بسیار ضعیف است، گفته بود که بایدن تا انتخابات 2024 زنده نمی‌ماند.
این در حالی است که ترامپ در جریان چهار پرونده کیفری با 91 مورد اتهام جرم مواجه است که به گفته خودش می‌تواند تا سال زندان برای او همراه داشته باشد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала