دومای دولتی روسیه عواقب سوزاندن قرآن برای اروپا را برشمرد

© Photo / Рixabay/ Tariq AbroКоран
Коран - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 19.08.2023
Telegram
شاگوشف، معاون دومای دولتی: اقدامات سوزاندن قرآن می تواند اروپا را در هرج و مرج تروریستی فرو ببرد.
به گزارش اسپوتنیک، آدالبی شخاگوشف، معاون دومای دولتی گفت که بیانیه‌های رسمی پارلمان‌های جهان، به تبعیت از نمونه دومای دولتی، در محکوم کردن سوزاندن قرآن ضروری است تا سویدن و حتی کل اروپا در هرج و مرج تروریستی فرو نرود.
ما به بیانیه‌های رسمی پارلمان‌های جهان، به‌ویژه کشورهای اروپایی، به تبعیت از قطعنامه‌ای که توسط دومای دولتی در محکومیت سوزاندن قرآن به تصویب رسیده است، نیاز داریم. در غیر این صورت، سویدن در هرج و مرج تروریستی فرو خواهد رفت. علاوه بر این، نه تنها سویدن، کل کشورهای اروپا می تواند در هرج و مرج تروریستی فرو برود."
به گفته این معاون، اگر پارلمان های جهان از دومای دولتی فدراسیون روسیه الگوبرداری کنند و رسما اقدامات مقامات سویدنی را محکوم کنند، این می تواند این کشورها را "در جایی که چنین اقداماتی مجاز است" از تهدید تروریستی نجات دهد. آنها به این اظهارات گوش می دهند.
Раскрытый Коран - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 18.08.2023
آتش‌زدن قرآن در مقابل سفارت ایران در سویدن
روز جمعه، اقدامی در استکهلم با آتش زدن قرآن در نزدیکی سفارت ایران برگزار شد که سازمان دهنده آن، سالوان مومیکا مهاجر بود. همچنین مقامات سوئدی روز جمعه اعلام کردند که بازنگری قانون نظم عمومی را آغاز خواهند کرد که اجازه می دهد اقداماتی با سوزاندن قرآن انجام شود.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала