بازداری پرواز پهپادها در مسکو از امروز

© Sputnik / Alexey MaishevГосударственный Исторический музей и Московский Кремль. Архивное фото
Государственный Исторический музей и Московский Кремль. Архивное фото - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 03.05.2023
Telegram
شهردار مسکو در کانال تلگرامی خود اعلام کرد، که مسکو از روز چهارشنبه بازداری پرواز پرتاب هواپیماهای بدون سرنشین را وضع کرده است.
به گزارش اسپوتنیک، سرگئی سوبیانین، شهردار مسکو گفت، که پرواز پهپادها پس از امروز در آسمان مسکو ممنوع است، اما این ممنوعیت، هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده با تصمیم مقامات دولتی را شامل نمی شود".
سوبیانین نوشت : "ما تصمیم گرفتیم از امروز ممنوعیت پرتاب هواپیماهای بدون سرنشین در شهر مسکو را به استثنای پهپادهایی که با تصمیم مقامات دولتی مورد استفاده قرار می گیرند، اعمال کنیم".
وی خاطرنشان کرد: "این تصمیم برای جلوگیری از استفاده غیرمجاز از پهپادها اتخاذ شده است که می تواند کار دستگاه های انتظامی را با مشکل مواجه کند".
شهردار مسکو افزود: "یادآوری می‌کنم پرتاب غیرمجاز پهپاد تخلف بوده و مسئولیت اداری و کیفری را به دنبال دارد".
پورتال شهردار و دولت مسکو توضیح داد، پروتکل مربوطه در جلسه ستاد عملیاتی مسکو به تصویب رسید.
ستاد عملیاتی مسکو مطابق با فرمان رئیس جمهور فدراسیون روسیه در مورد اعلام چهار رژیم واکنش در قلمرو مناطق تشکیل دهنده فدراسیون روسیه ایجاد شد. در مناطقی که بخشی از ناحیه مرکزی فدرال از جمله مسکو هستند، رژیم هشدار بالا برقرار شد. در چارچوب این فرمان، مقامات ارشد این اختیار را دارند که در مورد انجام اقدامات خاصی برای دفاع از سرزمین و دفاع غیرنظامی، اقداماتی را برای محافظت از مردم و مناطق در شرایط اضطراری طبیعی و مصنوعی تصمیم گیری کنند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала