اجساد اجیران مسلح خارجی در اوکراین قطع می گردد

© AP Photo / Gervasio Sanchez / استخدام اجیران امریکایی برای قتل سیاستمداران در شرق نزدیک
استخدام اجیران امریکایی برای قتل سیاستمداران در شرق نزدیک  - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 09.02.2023
Telegram
به گزارش کمیته تحقیقیات بین‌الملل به اسپوتنیک خبر داد که قوای اوکراین دست و سر مزدوران خارجی را که در جریان عملیات خاص نظامی در اوکراین کشته شده‌اند، قطع می‌کند تا اطلاعات شخصی آنها را پنهان نمایند.
به گزارش اسپوتنیک، کارمند تحقیقات جنایی خبر داده است که طرف اوکراینی به هر طریقی تلاش می کند هویت خارجی ها را پنهان کند. برای پیچیده تر کردن شناسایی اجساد مزدوران کشته شده، نمایندگان قوای مسلح اوکراین دست و سر آنها را قطع می کنند.
Бойцы батальона Викинги народного ополчения ДНР - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 12.01.2023
کلوپ ویدیو
انهدام مقرر مزدوران پولندی در دونتسک توسط وایکینگ ها + ویدیو
مشخص شده است که هفته گذشته جسد سه نفر بدون مدارک از منطقه عملیات خاص نظامی به اداره معاینه طبی قانونی لوگانسک تحویل داده شد که سر و دست سه نفر ملیشه خارجی بدون اسناد قطع شده بود. حین تلاشی در جیب آنها تلیفون دستی مشاهده شد.
به گفته کمیته تحقیقات، با ملاحظه تصاویر بدن اجیران و تصاویر درج تلیفون ها معلوم می شود که آنها شهروندان پولند بودند. هویت یکی از قربانیان که جسد وی تغییر شکل نداده بود، ظاهراً در تحقیقات مشخص شد. بعداً فردی شبیه به آن مرحوم در شبکه های اجتماعی پیدا شد. کمیته تحقیقات به جمع آوری شواهد علیه اجیران کشورهای حامی رژیم اوکراین به مثابه متهم ادامه می دهد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала