سربازان آزاد شده از اسارت اوکراین سرود ملی روسیه را خواندند+ ویدئو

© Sputnik / Alexandr KryazhevВоеннослужащие подразделений специального назначения региональных командований внутренних войск МВД РФ во время испытаний на право ношения крапового берета
Военнослужащие подразделений специального назначения региональных командований внутренних войск МВД РФ во время испытаний на право ношения крапового берета - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 25.11.2022
عضو شوید
سربازان روس آزاد شده از اسارت اوکراین سرود ملی فدراسیون روسیه را به صورت دسته جمعی خواندند و ویدئوی مربوطه توسط وزارت دفاع روسیه منتشر شده است.
به گزارش اسپوتنیک، نظامیان روسیه به خاطر بازگردانده شدن به وطن تشکر نموده و در مورد شرایط اسارت اوکراین صحبت کردند. یکی از جنگجویان از جمله گفت که سربازان روسیه مورد شکنجه قرار گرفته، در سرما نگهداری شده و مجبور شدند آهنگ های اوکراینی را یاد بگیرند. یک نظامی دیگر گفت که اوکراین به طور قاطعانه درخواست های کمک طبی را نادیده گرفته است. این سرباز گفت: "او تا رسیدن زمان مبادله تحمل کرد.
سومی، به نوبه خود، در مورد نگرانی ها در اینباره صحبت کرده که "این (بازگشت به میهن) اتفاق نیفتند."
در ویدئوی دیگری، یکی از سربازان گفت که شبه نظامیان آزوف (سازمان تروریستی ممنوعه در روسیه) یکی از آشنایان او را لت و کوب کردند، زیر ناخن های او سوزن زدند و بدون مسکن عمل کردند. به گفته یک سرباز دیگر، برخی از زندانیان توسط اردوی اوکراین مجبور به خزیدن با زانوهای زخمی شدند.
وزارت دفاع روسیه روز پنجشنبه اعلام کرد که در نتیجه روند مذاکرات، 50 نظامی روسی از قلمرو تحت کنترل کیف بازگردانده شدند. قابل ذکر است که آنها برای معالجه و صحت در موسسات طبی وزارت دفاع روسیه به مسکو انتقال گردیدند.
پیش از این، 23 نوامبر، بیش از 30 پرسنل نظامی دیگر روسیه نیز از قلمرو تحت کنترل کیف بازگردانده شدند.
از 24 فبروری، روسیه عملیات نظامی خاص را برای نازی زدایی و غیر نظامی کردن اوکراین انجام داده است. ولادیمیر پوتین، رهبر روسیه هدف آن را "حمایت از افرادی که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کیف قرار گرفته اند" خواند. هدف قوای مسلح روسیه آزادسازی منطقه دونباس و تضمین امنیت روسیه است.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала