Agencia de noticias Sputnik - اسپوتنیک افغانستان  , 1920
چندرسانه ای
چندرسانه ای - گزارش تصویری، کاریکاتور و داده نمای در موضوعات مختلف را در بخش چندرسانه ای خبرگزاری اسپوتنیک مولتی میدیا ببینید

دیگر اروپا تمایل کمک به اوکراین ندارد

اروپا دیگر نمی خواهد به اوکراین کمک کند
اروپا دیگر نمی خواهد به اوکراین کمک کند - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 25.11.2022
Telegram
تحلیلگر "میسل پولسکا" می گوید که اروپا تمایل خود را برای کمک به اوکراین از دست داده است.
به گزارش اسپوتنیک، سیلویا گورلیتسکایا مفسر نشریه "میسل پولسکا" ی پولند نظر خود را در زمینه کمک مالی به اوکراین به این شکل بیان کرد: " کشورهای اروپایی تمایل خود را برای کمک به رییس جمهور اوکراین ولادیمیر زلنسکی با توجه به استفاده نامعقول او از کمک های مالی از دست داده اند."
به گفته وی، کیف همچنان کمک های مالی هنگفتی دریافت می کند که مبالغش بیش از آن چیزی است که نمایندگان امریکا و اروپا یاد می کنند. گورلیتسکایا افزود:" همزمان با افزایش کمک ها نه فقط از طرف آتلانتیک، بلکه در اتحادیه اروپا هم نگرانی ها بابت استفاده نامعقول از پولهایی که برای کیف واریز شده افزایش می یابد.
مولف خاطر نشان کرد که اوکراین به طور عموم نمی تواند هزینه ماشین های محاربوی را که امریکا برایش ارسال کرده بپردازد و کشورهای غربی اغلب از دولت اوکراین می خواهند تا اطلاعاتی را در مورد این که این وجوه در چه جهات مصرف می شوند، ارائه دهد. همچنان به گفته گورلیتسکایا، زلنسکی و اطرافیانش از پول غرب برای اهداف خود استفاده می کنند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала