تاریخ پایان جهان پیش بینی شد

© Photo / NASA/T. PesquetВид из космоса на геологическое образование «Око Сахары», расположенное в Западной Африке
Вид из космоса на геологическое образование «Око Сахары», расположенное в Западной Африке - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 09.11.2022
عضو شوید
ابرکامپیوتر World One مرگ بشر را در سال های 2040-2050 پیش بینی کرد.
به گزارش اسپوتنیک، چاپ بریتانیایی دیلی استار می نویسد: ابررایانه World One که برای پیش بینی الگوهای تمدنی طراحی شده است، دوره انقراض بشر را تعیین کرد.
ماشینی که توسط باشگاه رم در دهه 1970 سفارش داده شد، محاسبه کرد که تمدن در سال 2050 فرو خواهد پاشید. علت پایان جهان، فعالیت های مردم، به ویژه آلودگی محیط زیست و پیامدهای منفی آن خواهد بود.
این پیش‌بینی می‌گوید: "تقریباً بین سال‌های 2040 تا 2050، حیات متمدنی که ما می‌شناسیم در این سیاره از بین خواهد رفت." حتی انتقال کامل به اتومبیل‌های "دوستانه با محیط‌زیست" و کنترل دقیق تولد نیز وضعیت را به سمت بهتر شدن بهبود نمی‌بخشد.
جوهان راکستروم، اقلیم شناس پیشتر گفته بود که در کمتر از 50 سال آینده از برزیل، هند، بخش هایی از آفریقا و خاورمیانه، مهاجرت دسته جمعی ممکن است به دلیل افزایش دما آغاز شود. بر اساس پیش بینی های این دانشمند، گرمایش 2.4 درجه ای زمین را با پیامدهای غیرقابل پیش بینی و "فاجعه بار" تهدید می کند و شرایط زندگی کاملاً جدیدی را ایجاد می کند. احتمالاً بخشی از سیاره دیگر قابل سکونت نخواهد بود.
Кровавую луну можно увидеть во время лунного затмения в Фиш-Крик, Австралия - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 08.11.2022
خسوف "ماه خونی" در جهان
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала