چگونگی رویداد سئول از زبان یک گواه

© AFP 2023 / Jung Yeon-JeСеульские спасатели помогают пострадавшим и вывозят погибших с улицы, где во время празднования Хэллоуина из-за давки остановилось сердце у десятков людей, Южная Корея
Сеульские спасатели помогают пострадавшим и вывозят погибших с улицы, где во время празднования Хэллоуина из-за давки остановилось сердце у десятков людей, Южная Корея - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 30.10.2022
عضو شوید
یک شاهد عینی ازدحام جمعیت در سئول گفت، که مقیاس اضطراری برای مدت طولانی مشخص نبود.
به گزارش اسپوتنیک، یک شاهد عینی فاجعه سئول به نام ماکسیم درباره چگونگی وقوع این فاجعه گفت، که همه چیز از حدود ساعت 22:30 روز شنبه آغاز شد و تا مدت ها مقیاس وضعیت اضطراری مشخص نبود.
یک تراژدی ازدحام جمعیت در منطقه آتایون معروف به مهمانی های هالووین، منجر به کشته شدن حداقل 151 و زخمی شدن 82 نفر شد. در میان کشته شدگان 19 خارجی از جمله دو روس بودند و یک شهروند دیگر روسیه نیز در درمانگاه بستری است.
یون سوک یول، رئیس جمهور کوریای جنوبی در پیوند با این فاجعه عزای ملی اعلام کرد. عزای ملی تا ساعت 00:00 روز 6 نوامبر ادامه خواهد داشت. حدود ساعت 10:30 شب، صف بزرگی از موترهای آتش نشانی پشت سر هم وارد می‌شوند و جاده را بسته می‌کنند. این یک وضعیت استاندارد در کوریا است - وقتی تعطیلات بزرگ است، موترهای آتش نشانی رانندگی می‌کنند. اما بعد از آن آمبولانس می‌رسد. ، سپس پولیس از راه می رسد و مردم در جاده ظاهر می شوند و شروع به پمپاژ آنها می کنند".
Сеульские спасатели помогают пострадавшим и вывозят погибших с улицы, где во время празднования Хэллоуина из-за давки остановилось сердце у десятков людей, Южная Корея - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 29.10.2022
تعداد کشته شدگان در پایتخت کوریای جنوبی به 120 نفر رسید
به گفته همکار آژانس، حتی در آن زمان به نظر می رسید، که هنوز هیچ چیز غیرعادی اتفاق نمی افتد.
او گفت: "این ممکن است یک تعطیلات بزرگ باشد. اما بعد می بینیم که یک نفر در حال راه رفتن است، و سپس او سقوط می کند، بسیاری از آنها اجرا می شوند و اخبار خیلی سریع شروع به انتشار می کند".
ماکسیم افزود: "در ابتدا ما متوجه نشدیم، فکر می‌کردیم فقط این شش نفر بیرون رانده می‌شوند، و این همه است، اما معلوم شد که قربانیان حتی بیشتر شده‌اند".
وی خاطرنشان کرد: بیشتر باشندگان محلی در این مکان استراحت می کنند، اما خارجی ها نیز هستند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала