یورش به منزل شخصی رئیس مجلس نمایندگان امریکا و زخمی شدن شوهرش

© AP Photo / J. Scott ApplewhiteHouse Minority Leader Nancy Pelosi of Calif. speaks during a news conference on Capitol Hill in Washington
House Minority Leader Nancy Pelosi of Calif. speaks during a news conference on Capitol Hill in Washington - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 28.10.2022
عضو شوید
سخنگوی رئیس مجلس نمایندگان امریکا از یورش یک مهاجم به اقامتگاه شخصی رئیس مجلس نمایندگان این کشور و آسیب دیدن شوهرش خبر داده است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، رسانه‌های امریکایی از یورش یک مهاجم به منزل نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان امریکا خبر داده‌اند.
براساس بیانیه‌ای که دفتر نانسی پلوسی منتشر کرده است، صبح امروز جمعه به وقت محلی، یک مهاجم به با شکستن در وارد اقامتگاه مسکونی وی در سانفرانسیسکو شده و با خشونت به شوهر وی حمله ور شده است.
هنوز مشخص نیست، که هدف حمله خود نانسی پلوسی بوده یا همسرش اما گفته می‌شود که نانسی پلوسی در زمان حمله در آنجا نبوده است.
نانسی پلوسی از تایوان پرواز کرد - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 03.08.2022
نانسی پلوسی از تایوان پرواز کرد
طبق این بیانیه، مهاجم دستگیر و هم اکنون در بازداشتگاه به سر می‌برد و علت و انگیزه آن در دست بررسی است.
آقای پلوسی بلافاصله به درمانگاه منتقل شده است و در حال دریافت خدمات درمانی است. این بیانیه نگفته است، که چه آسیبی به وی وارد شده است اما گفته به زودی به بهبودی کامل می‌رسد.
همسر نانسی پلوسی چند ماه پیش نیز خبر ساز شده بود. جاییکه وی به خاطر رانندگی در حالت مستی از سوی پولیس امریکا دستگیر و به بازداشتگاه فرستاده شده بود.
پس از آن یک دادگاه محلی وی را به تحمل ۵ روز زندان و سه سال آزادی با قید وثیقه محکوم کرد.
همچنین پلوسی به عنوان بخشی از مدت زمان آزادی خود با قید وثیقه، قرار است در کلاس هایی که مربوط به تخلف انجام رانندگی در حالت غیرطبیعی است، شرکت کند و علاوه بر این باید یک سیستم تنفسی را داخل خودروی خود نصب کند و برای هر بار روشن کردن خودرو، داخل این سیستم نفس کشیده تا به صورت خودکار تشخیص دهد که وی حالت طبیعی دارد یا خیر. پس از آن خودرو روشن شده و می تواند رانندگی کند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала